14:58 / 01.02.2014

Olimpia wygrywa z Bałtykiem Gdynia

Zespół trenera Adama Borosa wygrał 1-0 z Bałtykiem Gdynia. Był to już kolejny sparing rozegrany przez Olimpię. W składzie trudno było zauważyć nowe twarze. Goście poza końcówką spotkania nie potrafili zagrozić bramce.

Olimpia kontrolowała rywalizację w pierwsze połowie. Akcje zespołu mogły się podobać. Kilka podań z pierwszej piłki i gracze Bałtyku nie byli w stanie ustawić defensywy. W 15 minucie w takiej sytuacji piłkę dostał Tomasz Sedlewski i strzałem z pola karnego przelobował bramkarza. To był wyjątkowo ładny gol. Widać, że ten zawodnik jest w dobrej formie.

W drugiej części spotkanie był wyrównane, jednak nasz zespół miał dogodne okazje. Michał Sieńczak nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem. Potem kilkoma interwencjami popisał się Hieronim Zoch. Trener Boros wprowadził na plac gry kilku młodych graczy. To pierwsza wygrana w tym okresie przygotowawczym Olimpii.

Olimpia Elbląg - Bałtyk Gdynia 1-0 (1-0)

Bramki: Tomasz Sedlewski 15.

Olimpia: Imianowski - Ressel, Lewandowski, Molga, Sambor, Pietrewicz, Stępień, Piotrowski, Graczyk, Skierkowski, Sedlewski, również: Zoch, Ichim, Czerniewski, Zieliński, Wojtkiewicz, Kowalczyk, Rogoz, Sieńczak, Maciążek