› sport
12:57 / 01.08.2014

Olimpia z juniorami, Concordia z Cartuzją

Olimpia z juniorami, Concordia z Cartuzją

fot. Bartłomiej Ryś

Przygotowania do sezonu wchodzą w decydującą fazę. Obydwa miejscowe zespoły zagrają w sobotę spotkania towarzyskie. Olimpia Elbląg zmierzy się ze składem, który będzie rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów, a Concordia na wyjeździe sprawdzi formę z trzecioligową Cartuzją.

Starcie z juniorami będzie ostatnim sparingiem zespołu trenera Adama Borosa przez derbowym meczem miejscowym rywalem. Młodzi piłkarze Olimpii w następnym tygodniu zaczynają, występem ze Stalą Mielec, mistrzostwa Polski juniorów starszych. Zapraszamy na Stadion Miejski o godzinie 11.00.

Szkoleniowiec Concordii Elbląg, Japończyk Kei Hoshikawa będzie mógł przyjrzeć się zawodnikom w Kartuzach. W poprzednim meczu z rezerwami Lechii Gdańsk wystąpił prawdopodobnie trzon składu na ligę. Jednak trudno powiedzieć czy zespół zostanie wzmocniony jeszcze graczami z Hiszpanii.

Na obiekt przy ul. Krakusa przyjedzie młodzieżowy zespół Lechii Gdańsk, który zmierzy się w towarzyskim meczu z juniorami Concordii. Zespół trenera Wojciecha Grzyba będzie w tym sezonie walczył o awans do fazy makroregionalnej mistrzostw Polski juniorów młodszych. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 12.00.

7
1
oceń tekst 8 głosów 88%