› sport
12:05 / 05.08.2013

Opinie trenerów po meczu Olimpii oraz video z najciekawszymi akcjami

Opinie trenerów po meczu Olimpii oraz video z najciekawszymi akcjami

W sobotnie popołudnie elbląska Olimpia po raz pierwszy w tym sezonie odniosła zwycięstwo, wynikiem 1:0 pokonała na własnym stadionie drużynę Znicza Pruszków. Kiedy tylko piłkarze Olimpii podziękowali swoim kibiciom za doping i razem z nimi cieszyli się z wygranej, swoje opinie na temat tego meczu podczas konferencji prasowej wyrazili trenerzy obu zespołów. O podsumowanie meczu zapytaliśmy również kapitana elbląskiego zespołu.

Robert Kochański (trener Znicza): Gratuluję trenerowi Olimpii zwycięstwa. Przegraliśmy z nią drugi mecz z rzędu, w podobnych okolicznościach czyli szybko stracona bramka i szukanie szans na wyrównanie w ataku pozycyjnym. Z przebiegu spotkania mieliśmy przewagę, jednak liczy się to co wpadnie do bramki, za wrażenia artystyczne punktów nie zdobywa się. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy już wygrywać. Mimo porażki do ostatniej minuty moi piłkarze dali z siebie wszystko, za co im serdecznie dziękuję. Oprócz wyniku gra moich zawodników mi się podobała.

Oleg Raduszko (trener Olimpii): Warunki w meczu nie były łatwe, było bardzo ciepło. Chcieliśmy bardzo wygrać i na szczęście się udało. W moich zawodnikach widać chęć i charakter, wierzę że będzie dobrze. Krok po kroku będziemy starać się grać coraz lepiej.

A jak spotkanie z pruszkowianami podsumował kapitan elblażań Tomasz Lewandowski? Zapraszamy do obejrzenia skrótów z meczu, rozmowę z filarem obrony Olimpii znajdziecie pod koniec naszego materiału video.

11
1
oceń tekst 12 głosów 92%