› bieżące
11:49 / 01.08.2018

Orteza odnaleziona! Dziękujemy naszym Czytelnikom

Orteza odnaleziona! Dziękujemy naszym Czytelnikom

fot. nadesłana

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że w ośrodku rehabilitacyjnym w Elblągu przy ul. Królewieckiej 2 (nieopodal ul. Stoczniowej) został zgubiony aparat rehablitacyjny na rękę (ortezka). Prosiliśmy też uczciwego znalazcę o kontakt z naszą redakcją. Dziś otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość.

Przypomnijmy, że na swoim profilu społecznościowym pani Magda zamieściła apel:

Kochani zagubiliśmy Alanka ortezkę na rączkę. Może została u kogoś, może któryś z rodziców znalazł. Możliwe, że zostawiliśmy w ośrodku rehabilitacyjnym Krasnal na ławce. Zdjęcie poglądowe ( siwa z rzepami). Gdyby ktoś coś widział, wiedział proszę na priv.

Ortezka została znaleziona. Wysyłajac informację do naszej redakcji pani Magda nie kryła wdzięczności.

Kochani siła w Was. Odnaleziona została ortezka. Dziękujemy!!! Pani(chce zostac anonimowa) znalazla niedaleko osrodka rehabilitacyjnego. Jestem Wam ogromnie wdzieczna!!!!

– poinformowała nas dzisiaj (1 sierpnia) szczęśliwa mama.  

Ortezka Alana została odnaleziona (na zdjęciu na lewej ręce chłopca), fot. nadesłane

Przypomnijmy, ze chodzi o ortezę Alana z Jegłownika, którego historię opisywaliśmy już na naszym portalu.  Chłopiec urodził się zdrowy. Dziesięć dni później wydarzyła się tragedia. Maluch wypadł na schody z wózka, który niosła matka z koleżanką. Dziecko doznało urazu mózgowo-czaszkowego, było poważne zagrożenie jego życia. Lekarze z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego uratowali chłopca, ale droga do pełnego zdrowia jest jeszcze daleka. Po tragedii Alanek trafił do rodziny zastępczej, która później adoptowała chłopca.

Możecie również pomóc Alankowi, który znajduje się pod opieką Fundacji Szlachetny Gest.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%