› biznes
07:58 / 14.06.2018

Osiem lat Eko Myjni Parowej w Elblągu

Osiem lat Eko Myjni Parowej w Elblągu

Udaliśmy się ponownie na jedyną myjnię parową w Elblągu sprawdzić jaką jakość usług świadczą dla elblążan. Jest to kolejna już nasza wizyta na tej myjni. Po tej, nazwijmy to „kontroli”, wiemy, że usługi mycia i czyszczenia auta są nadal na bardzo wysokim poziomie

Nasze auto firmowe zostało wyczyszczone profesjonalnie przez Eko Myjnię Parową w Elblągu. Całe wnętrze pachniało świeżością, wyglądało jak nowe. Śmiało możemy polecić tę firmę – myjnię elblążanom. 

Eko Myjnia Parowa wyspecjalizowała się przede wszystkim: w praniu tapicerki materiałowej w autach oraz w czyszczeniu i impregnacji skóry. Zakres świadczonych usług przez myjnię jest dużo większy, a ceny przystępne od wielu lat. 

Eko Myjnia Parowa posiada swoją stronę na Facebooku, na której zamieszcza zdjęcia brudnych elementów auta, przed i po czyszczeniu, aby klient miał jasny obraz jakiej jakości są wykonywane usługi, z jakimi brudami potrafią sobie poradzić gorącą parą. 

Sam fakt istnienia myjni już od 8 lat mówi sam za siebie. Dzięki dobrze wykonanym usługom firma nie narzeka na  brak klientów. 


Eko Myjnia Parowa
ul. Bema 18 (wjazd od ul. Asnyka)
82-300 Elbląg 
nr. tel. 696 210 133
Facebook: https://www.facebook.com/myjniaparowa.elblag

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%