› sport
13:11 / 24.01.2014

Osiem opcji startowych ferii z MOSiR

Osiem opcji startowych ferii z MOSiR

Od poniedziałku 27 stycznia rozpoczną się ferie zimowe, a wraz z nimi rusza cykl różnorodnych, bezpłatnych propozycji na sportowo – rekreacyjne zajęcia w wolnym czasie oferowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Już pierwszego dnia ferii istnieje możliwość skorzystania z ośmiu takich propozycji, co oznacza, że można wybrać zajęcia najbardziej odpowiadające zainteresowaniom uczestnika.

Zaczynamy już o godz. 10.00 na strzelnicy w krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68 od sportowego szkolenia strzeleckiego połączonego z udziałem w mini zawodach „Szukamy snajpera”. Natomiast na lodowisku Helena od godz. 11.00 rozpoczną się zawody „Zimowe Biegi na Orientację”, a także o tej samej porze w salce tenisa stołowego ruszy Akademia Tenisa Stołowego. Ciekawie zapowiada się cykl zajęć „Ferie zimowe z Matrix Fitness”, na który zapraszamy od godz. 12.00 do salki fitness na lodowisku. Jeszcze przed obiadem można skorzystać z zajęć sportowo – rekreacyjnych i jazdy dowolnej na lodowisku w godzinach od 12.15 – 14.30. Osoby mające nadmiar zimowych atrakcji mogą przyjść na krytą pływalnię, gdzie o godz. 13.45 rozpoczną się feryjne zajęcia z cyklu Aqua Sfera. I jeszcze jedna oryginalna oferta na przystani kajakowej przy ul. Radomskiej 5 – od godz. 15.00 zajęcia w sali sportowej i jedyna taka w mieście możliwość popływania zimą kajakiem pod dachem.

Te wszystkie zajęcia już pierwszego dnia ferii, zatem trzeba z nich skorzystać.

Szczegółowy program bezpłatnych ferii do wglądu na stronie internetowej MOSiR. Przewidujemy, że na niektóre z wydarzeń będzie więcej chętnych niż miejsc, toteż na karnawałowe „Ice Party’ w dniu 2 lutego trzeba przyjść wcześniej, natomiast uczestnictwo w grze Laser Paintball w dniach 3 i 7 lutego prosimy rezerwować pod nr tel. 795 651 616. Niezależnie od wyniku, warto posmakować innych atrakcji zimowych ferii z MOSiR-em w mieście. Zapraszamy!

Tekst i fot. MOSiR

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%