› bieżące
18:05 / 29.07.2013

Ostatni konkurs eliminacyjny Bursztynowej Miss Polski 2013 już za nami!

Ostatni konkurs eliminacyjny Bursztynowej Miss Polski 2013 już za nami!

W sobotę w nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, odbył się ostatni konkurs eliminacyjny tegorocznej edycji wyborów. Dziesięć pięknych dziewcząt walczyło o ostanie miejsca w wielkim finale Bursztynowej Miss Polski 2013. Kandydatki zaprezentowały się przed publicznością w czterech wyjściach konkursowych, w choreografii Agnieszki Pawowicz.

Jury przyznało następujące tytuły: Bursztynowa Miss Pujan 2013 - Aurelia Kasińska, Bursztynowa Miss Fantazja 2013, Victoria Miastsova, Bursztynowa Miss Polski Jarosławiec 2013- Milena Wojciechowska.

Również publiczność wybrała swoją Miss, głosując na specjalnie przygotowanych kuponach. Bursztynową Miss Publiczności 2013 została Olga Moseichyk.

Podczas konkursu eliminacyjnego, wystąpiła Kaja Czulewicz, która oczarowała publiczność swoją oryginalną barwą głosu. Kaja to młoda, bardzo uzdolniona artystka, elblążanka, uczestniczka programu telewizyjnego X FACTOR, która właśnie pracuje nad swoją płytą.

Niewątpliwie największą gwiazdą wieczoru był zespół BRACIA, jedna z najbardziej cenionych formacji rockowych w Polsce. Na czele grupy stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Właśnie ukazała się najnowsza płyta BRACI pt. „Zmienić zdarzeń bieg”, z której pochodzą znane już wszystkim przeboje: „Nad przepaścią” i „Wierzę w lepszy świat”. Podczas sobotniego koncertu usłyszeliśmy wszystkie hity zespołu z trzech dotychczas wydanych płyt.

Pełną listę finalistek opublikujemy już wkrótce, tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę wyborów www.bursztynowamiss.pl  gdzie znajduje się galeria zdjęć z konkursów eliminacyjnych. Materiały backstage oraz ciekawostki dotyczące wyborów znajdują się na naszym profilu na facebook-u.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 10