› biznes
13:14 / 04.06.2019

Ostatnia szansa, by dostać 3 mln na rozwój Twojej firmy!

Ostatnia szansa, by dostać 3 mln na rozwój Twojej firmy!

Czy wiesz, że możesz uzyskać nawet 500 tys. na ekspansję zagraniczną? Wspomnimy o tym na naszym warsztacie. Zagraniczne rynki czekają na Twoje produkty, wyciągnij rękę po dotacje!

Karol Bober, Prezes firmy Grantera, podzieli się swoją nietuzinkową wiedzą w zakresie skutecznego pozyskiwania dotacji na rozwój przedsiębiorstw.

Naszym prelegentem będzie Dominika Czechowska, Prezes firmy Design and Business.
Dominika, prócz tego, że jest wykładowcą w WSB, dodatkowo jest brokerem eksportowym ARP. Na codzień inspiruje firmy i obszar biznesu do sukcesu działając w obszarze audytów i preaudytów wzorniczych, szkoleń, budowania działów B+R oraz ochrony wzornictwa przemysłowego.

Wzornictwo to jedna z dziedzin, która stoi na pograniczu sztuki i biznesu. Czy design przekłada się na sukces produktu lub usługi? Co to właściwie jest design? W jaki sposób dzięki designowi możesz wyróżnić się na tle konkurencji? Czy są dostępne dotacje unijne, które umożliwią Ci sfinansowanie profesjonalnego audytu wzorniczego i wdrożenia nowego produktu lub usługi? Czy możesz w ramach dotacji zakupić maszyny i urządzenia? Ile pieniędzy możesz uzyskać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz od naszych ekspertów z dziedziny wzornictwa przemysłowego, audytu wzorniczego oraz z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstw.

Harmonogram

środa, 5 czerwca 2019

09:00

Rejestracja uczestników

09:20 – 10:00

Karol Bober (CEO Grantery) opowie jak skutecznie pozyskać 3 mln zł w programie Wzór na konkurencję

10:00 – 10:45

Dominika Czechowska (CEO Design and Business, wykładowca) opowie jak z sukcesem tworzyć produkty.

10:45 – 12:00

Indywidualne konsultacje, rozmowy kuluarowe przy lunchu

Źródło informacji: EPT

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%