› bieżące
15:43 / 16.12.2013

Ostatnie dni na zapisy ! Już w sobotę charytatywny turniej w squaha

Ostatnie dni na zapisy ! Już w sobotę charytatywny turniej w squaha

fot. fantazja

W Polsce trwa akcja „Szlachetna Paczka” w którą bardzo aktywnie włączyły się najbardziej znane gwiazdy polskiego sportu. Gestem dobroczynności w ważnym okresie świąt chcą się też podzielić miłośnicy squasha w turnieju organizowanym przez Towarzystwo Tenisowe Score oraz nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawcego Nr 1 pracujących w Domu Pomocy Społecznej.

Tuż przed świętami 21 grudnia odbędzie się w Klubie Squasch SCORE mieszczącym się w hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej charytatywny turniej miłośników tej dyscypliny podczas którego wszystkie pieniądze z wpisowego oraz kwesty prowadzonej wśród kibiców zostaną przekazane na prezenty dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu przy ulicy Kasprzaka.

Obojętnie czy masz szansę na wygraną czy też nie, nie może Ciebie zabraknąć tego dnia na kortach squash. Ty wybierasz- czy jako zawodnik czy jako kibic. 21 grudnia odbędą się dwa turnieje.

Od 11:00 śledzić będziemy pojedynki turnieju pań, od 14:00 startuje turniej open.

Zapisy pod numerem 505-037-438 lub radek@tenis.elblag.pl do 18-12-2013 do godziny 12:00.

Wpisowe
50 PLN - Turniej OPEN
40 PLN - Turniej KOBIET
70 PLN - Turniej OPEN i KOBIET

Nagrody rzeczowe dla uczestników zostały przygotowane przez dzieci i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Elblągu oraz sponsorów: Sport Art Fitness, portal Bogaty Elbląg; Hotel Młyn, Agencja Reklamowa Fantazja, RED APPLE Studio SPA & Wellness oraz Studio Fryzur i Urody Paris.

Sport to nie tylko zdrowie i rywalizacja, to także pomoc dla potrzebujących.

Pamiętajmy o tym, szczególnie w tym niezwykłym okresie Świąt gdy każdy chce poczuć ciepło i blask pierwszej gwiazdki na niebie.

Dane do kontaktu: Kom. 505-037-438 - Radosław Łuczak.

 

Karolina Skorek

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%