› bieżące
07:14 / 20.06.2013

Outlet Meblowy Sonik... jak kupić meble wysokiej jakości za 20-30% wartości ?

Outlet Meblowy Sonik... jak kupić meble wysokiej jakości za 20-30% wartości ?

OUTLET MEBLOWY SONIK - powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów, którym zależy na zakupie dobrej jakości mebli, po jak najniższej cenie. SONIK to największy w Elblągu salon meblowy o wyszukanym smaku i oryginalności, którego powierzchnia ekspozycyjna sięga 7 000 m2. W naszym salonie znajdują się kolekcje najlepszych producentów, którzy od lat tworzą wyjątkowe meble na zamówienie projektantów wnętrz i sklepów meblowych.

Posiadamy zarówno nowoczesne meble, jak i meble stylowe. W naszym salonie znajdują się kolekcje ponad 100 producentów, co stawia nas czołówce sklepów meblowych na terenie województwa, i nie tylko. Kilka miesięcy temu powiększyliśmy swoją ofertę o asortyment outletowy.

Co wchodzi w skład outletu?

Są to kolekcje z ubiegłych sezonów, a także aktualne, występujące często w niepełnych kompletach, lub zastępczych opakowaniach. Jest to sprzedaż nieużywanego towaru, pochodzącego z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, likwidacji ekspozycji salonowych, licytacji, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Niektóre towary posiadają wady lub braki, które często przy bardzo małym nakładzie finansowym lub fizycznym, dają nam możliwość zdobycia świetnej jakości mebla po bardzo niskiej cenie. W każdej dostawie znajdujemy prawdziwe „perełki” - towary znanych i drogich marek, często w oryginalnych opakowaniach bez śladu skaz lub wad. Trafiają się również meble lub dodatki, o których można powiedzieć że są prawdziwym dziełem sztuki, a zaprojektowane zostały przez znanych na świecie designerów. Wartość rynkowa takich mebli, obraca się często w granicach kilkunastu tysięcy złotych.

Co posiadamy w ofercie?

W naszym outlecie można znaleźć różnego rodzaju kanapy, sofy, łóżka i tapczaniki wykonane z tkanin, ekoskóry lub skóry naturalnej, stoły, stoliki i ławy wykonane z drewna litego, płyt lub tworzyw naturalnych, jak marmur, wszelkiego rodzaju krzesła, hokery oraz pufy, meble ogrodowe, szafy, komody, meblościanki, łóżeczka dla dzieci, materace i wiele innych ciekawych propozycji takich jak skrzynie kolonialne, lustra, a nawet sprzęt AGD pod zabudowy kuchenne, w którego skład wchodzą lodówki, zmywarki, mikrofale, pochłaniacze powietrza oraz zlewy.

Jak kształtują się ceny naszego asortymentu?

Ceny oferowanych przez nas mebli, to zazwyczaj od 20% do 30% wartości rynkowej.

Jakich defektów należy się spodziewać?

Czasami jest to małe otarcie w niewidocznym miejscu, brak części technicznych, lub widoczne ślady użytkowania. Większość jednak stanowią meble bez widocznych wad lub braków, ale już bez prawa do zwrotu i gwarancji.

Czy styl outletowych mebli, różni się od stylu polskich produktów?

Towar jest sprowadzany głównie z Niemiec, a te w dużym stopniu różnią się modą i stylem od naszego. Dominują w nich białe, lakierowane fronty, szklane stoły, meble z litego drewna oraz skórzane tapicerki.

Komu dedykujemy naszą ofertę?

Właścicielom biur, domów letniskowych, miłośnikom elegancji i tradycyjnego stylu. Mamy też ciekawe propozycje dla osób, które na co dzień zajmują się aranżacją wnętrz. Nasze meble to prostota i minimalizm, jak i finezyjne, nietuzinkowe elementy, podkreślające charakter każdego pomieszczenia.

Co można znaleźć wśród naszych propozycji?

Od zwykłych kanap, stolików i krzeseł po piękne, stylowe meble wykonane na najwyższym poziomie przez producentów znanych ze swojej wysokiej jakości i klasy mebli.

Jak często odbieramy nowe dostawy?

Średnio co dwa tygodnie, jednak każdego dnia w salonie pojawiają się nowe pozycje.

Czy pomagamy dostarczyć zakupiony towar do domu klienta?

Po zakupie można skorzystać z oferty transportowej naszego salonu oraz montażu.

Czy można zareklamować lub oddać taki towar?

Przy zakupie sprzętu AGD klient ma 48 godzin na jego sprawdzenie i ewentualny zwrot. W przypadku mebli należy bardzo rozważnie dokonać zakupu, ponieważ towar może zawierać wady ukryte bądź jawne a taki nie podlega już zwrotowi ani gwarancji.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu: poniedziałek - piątek 10-19, sobota 10-15, niedziela 10-14
Salon Meblowy Sonik - Outlet
ul. Grunwaldzka 60-66, Elbląg
tel. 55 233 99 85, www.sonik.elblag.pl

------------------------------------------------------------- ARTYKUŁ PŁATNY -------------------------------------------------------------

18
3
oceń tekst 21 głosów 86%

Zdjęcia ilość zdjęć 20