› konkursy
10:58 / 13.10.2014

Pablopavo i Ludziki w Miazzdze - wygraj dwa bilety na koncert

Pablopavo i Ludziki w Miazzdze - wygraj dwa bilety na koncert

Jest jednym z najciekawszych obecnie polskich tekściarzy. Na koncertach szybko nawiązuje rewelacyjny kontakt z publicznością. Jego "Dancingowa Piosenka Miłosna" szturmem podbiła rozgłośnie radiowe. W ramach organizowanej przez wydawnictwo Karrot Kommando trasy "Złota Karrota" w sobotę 18 października w klubie Mjazzga zagra Pablopavo i Ludziki. Podczas tej samej trasy Mjazzgę odwiedzą jeszcze Żywiołak i Świetliki.

Pablopavo urodził się w marcu '78 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.

W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo - POLOR. Poprzedziło ją ukazanie się dwóch singli. "Koty" zaprezentowane zostały nietypowo - bo jako związana z piosenką gra typu arcade. "Dancingowa Piosenka Miłosna" zaś, zyskała uznanie słuchaczy wielu stacji radiowych, zajmując między innymi wysokie (bo czwarte) miejsce na prestiżowej Liście Przebojów Trójki. Trzecim singlem promującym POLOR był "Mikołaj". Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

Klub Mjazzga sobot 18-10-2014 godz. 20:15 Bilety w cenie 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu. Organizacja - SK Co Jest? i klub Mjazzga.

Wygraj dwie wejściówki na koncert w Miazzdze! Przeslij do czwartku swoje imię i nazwisko na adres konkusy@elblag.net z dopiskiem Koncert. Zwycięzców ponformujemy e-mailem.

Następny koncert - 22-10-2014 Sean Noonan A Gambler's Hand (USA/PL)

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%