› zapowiedzi
12:54 / 09.07.2013

Pacific Rim oraz Wielkie Wesele na ekranie Multikina

Pacific Rim oraz Wielkie Wesele na ekranie Multikina

fot. źródło: http://www.popcorntaxi.com.au/

Już 12 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Pacific Rim” Guillermo del Toro oraz „Wielkie wesele” z Robertem De Niro i Diane Keaton.

„Pacific Rim” to pierwszy od czasu „Hellboy: Złotej armii” film w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy „Labiryntu fauna”. To oszałamiające wizulanie widowisko science-fiction, w którym ponownie ludzkość staje na krawędzi zagłady. Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku z portalu wyłaniają się ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa wojsko rozpoczyna pracę nad programem „Jaeger”, mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

„Wielkie wesele” to świetnie obsadzona komedia Justina Zackhama, scenarzysty „Choć goni nas czas”. Don i Ellie Griffin (Diane Keaton i Robert De Niro) są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie „stać się” małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanego syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe (Susan Sarandon), jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla (Katherine Heigl) skrywa pewną tajemnicę, Jared (Topher Grace) zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro (Ben Barnes) pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy (Amanda Seyfried), która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz (Robin Williams). A to dopiero początek kłopotów!

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%