› bieżące
07:31 / 11.09.2013

Pamiątką Warmii i Mazur będą Baby Pruskie z Elbląga

Pamiątką Warmii i Mazur będą Baby Pruskie z Elbląga

fot. nadesłane

Zwycięski projekt „komplet biżuterii baby pruskie“ powstał w Studiu TT Tomasza Kargula w Elblągu, a jego autorką jest Anna Szewczyk-Ciesielska. W Hotelu Wileńskim w Olsztynie odbyła się konferencja podsumowująca projekt i plebiscyt na „Pamiątkę Warmii i Mazur“.

W plebiscycie można było głosować na prace nagrodzone w trzech kolejnych edycjach konkursu na pamiątkę Warmii i Mazur. W sumie przez trzy lata wpłynęło 198 prac, a osiem zwycięskich walczyło o miano laureata.

Zwycięski projekt „komplet biżuterii baby pruskie“ powstał w Studiu TT Tomasza Kargula w Elblągu, a jego autorką jest Anna Szewczyk-Ciesielska. Drugie miejsce zdobyła zawieszka „Mazury i kropka“ wykonana przez Jadwigę Antuszewicz, a trzecie miejsce kubek z nadrukiem i podkładką filcową autorstwa Izabeli Gaweł-Kokorniak.

Od dziś można wziąć udział w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę Warmii i Mazur“. Prace należy nadsyłać do 11 listopada 2013 roku do Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Wyniki zostaną ogłoszone 18 listopada 2013 roku. Więcej informacji na stronie www.warmia.mazury.pl.

3
2
oceń tekst 5 głosów 60%

Zdjęcia ilość zdjęć 1