› bieżące
14:00 / 07.07.2014

Parkiet w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego będzie remontowany

Parkiet w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego będzie remontowany

fot. Konrad Kosacz

Urząd Miejski ogłosił w piątek (04.07) kolejny przetarg. Zamówienie realizowane jest pn. „Przebudowa płyty boiska Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a w ramach zadania Rozwój infrastruktury sportowej przy elbląskich placówkach oświatowych. Co się zmieni na hali?

Przedmiotem zamówienia jest wymiana podłogi parkietowej na systemową podłogę sportową oraz wykonanie wentylacji podpodłogowej w hali MOS-u. Projekt ten będzie dofinansowany ze środków krajowych – Program Rozwoju Inwestycji Sportowych (Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej).

Zamówienie obejmuje zakres robót polegających na rozbiórce elementów istniejącej podłogi, wykonanie podbudowy podłogi systemowej wraz z izolacją oraz wykonanie sportowej podłogi systemowej z paneli z litego drewna klon kanadyjski wraz z malowaniem linii pól boisk oraz ciągów komunikacyjnych.

Ponadto wykonawca ma dostarczyć i zamontować tuleje do mocowania elementów wyposażenia boisk oraz wykonanie wentylacji podpodłogowej w tym wykonanie zasilania elektrycznego wentylacji. Na hali mają powstać docelowo trzy boiska: do siatkówki, koszykówki i priorytetowo do piłki ręcznej.

Hala sportowo- widowiskowa w budynku MOS-u ma powierzchnię parkietu 45mx22m. Posiada 468 miejsc siedzących. Ponadto w budynku mieści się sala do judo, sześć szatni z trzema węzłami sanitarnymi oraz sala konferencyjna na 50 osób i pomieszczenia klubowe.

Oferty na remont parkietu należy składać do 21.07 bieżącego roku. Od momentu udzielenia zamówienia wykonawca będzie miał dwa miesiące na wykonanie zadania.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%