› inwestycje komercyjne
11:27 / 09.10.2012

Perfumeria Douglas pojawi się w Elblągu

Perfumeria Douglas pojawi się w Elblągu

fot. elblag.net

Sieć perfumerii Douglas znajdzie się wśród nowych najemców rozbudowywanego Centrum Handlowego Ogrody. Najemca zajmie lokal o powierzchni 253 m kw. położony na parterze obiektu. Przebudowa obiektu ma ruszyć już wkrótce. Ponowne otwarcie CH Ogrody planowane jest w 2014 roku.

Douglas Polska jest właścicielem 101 sklepów zlokalizowanych w 50 miastach oraz perfumerii internetowej.
– To będzie nasz pierwszy salon w Elblągu – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, prezes Douglas Polska. – Dotychczas mieszkańcy Elbląga mogli robić zakupy tylko w naszym sklepie internetowym. Już wkrótce zaprosimy ich do realnej przestrzeni, gdzie będzie można wybierać z oferty światowych i polskich marek kosmetycznych. Myślę, że dla elblążanek szczególnie atrakcyjna będzie nasza oferta serwisowa – bezpłatne doradztwo kosmetyczne czy wykonanie makijażu - podkreśla Agnieszka Mosurek-Zava.

Ogrody po rozbudowie pomieszczą 130 lokali handlowych i usługowych. Inwestorem jest spółka CBRE Global Investors, a za rozbudowę i proces komercjalizacji odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą przy pozyskiwaniu najemców wspiera firma CBRE.
– Liczymy, że po otwarciu rozbudowane Ogrody staną się docelowym miejscem robienia zakupów nie tylko dla elblążan – mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management Poland CBRE Global Investors. – Pojawią się tu nowe w mieście, popularne marki, a także sieci wprawdzie obecne wcześniej w Elblągu, ale w Ogrodach ujrzymy je w nowej odsłonie.

W CH Ogrody powstanie m.in. dwupoziomowy sklep znanej skandynawskiej marki odzieżowej, Camaieu oraz salony Home & You, Mohito, Reserved, Cropp Town, Rossmann czy Orsay. Ostatnie podpisane umowy, obok Douglasa, to apteka, biuro podróży i pralnia.

Dla klientów rozbudowanego centrum przygotowano też nową ofertę rozrywki i spędzania wolnego czasu – multipleks oraz bogatą ofertę restauracji i kawiarni. Wszystko to sprawi, że Ogrody będą miały szansę skutecznie powstrzymać turystykę zakupową do Trójmiasta. Jak wskazują przeprowadzone przez inwestora badania, aż 73 proc. elblążan jeździ na zakupy do innych miast regionu.

Pod koniec września inwestor Ogrodów, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Oznacza to, że już nic nie stoi na przeszkodzie, by roboty budowlane nad rozbudową obiektu mogły się w końcu rozpocząć.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Powiązane artykuły

Deichmann zwiększy swoją powierzchnię w nowych „Ogrodach”

12.10.2012 komentarzy 1

Międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych Deichmann znajdzie się wśród najemców rozbudowanej części Centrum Handlowego „Ogrody” w...

Komfort znika z Ogrodów

22.10.2012 komentarzy 1

Sklep Komfort, działający w Centrum Handlowym Ogrody od chwili jego powstania, opuszcza obiekt. Sklep od dziś jest zamknięty dla klientów. W pierwszej...

Trzech nowych najemców w Ogrodach

11.11.2012

Swiss, Crux i Orange – to nowe marki, które znajdą się w Centrum Handlowym Ogrody po jego  rozbudowie. Zmodernizowany obiekt pomieści 130 lokali...

RTV Euro AGD zwiększy swoją powierzchnię sprzedaży w nowych Ogrodach

24.11.2012

Polski lider rynku elektronicznego, sieć RTV Euro AGD, podpisał umowę najmu lokalu w projekcie rozbudowy Centrum Handlowego „Ogrody”, którego...