09:33 / 07.09.2017

Piąty Lidl w Elblągu, przy ulicy Reja jest w trakcie projektowania

Piąty Lidl w Elblągu, przy ulicy Reja jest w trakcie projektowania

fot. Marcin Mongiałło

W Elblągu budowa czwartego sklepu sieci handlowej Lidl między aleją Jana Pawła II, a ulicą Ogólną rozpocznie się jeszcze w tym roku. W trakcie projektowania jest piąty w okolicy ulic Reja i Kochanowskiego. Na dogonienie Jeronimo Martins Lidl raczej nie ma szans. Biedronek jest w naszym mieście aż 16.

Sieć handlowa Lidl otrzymała pozwolenie na budowę czwartego sklepu sieci handlowej Lidl między aleją Jana Pawła II a ulicą Ogólną. Przypomnijmy, że z umowy sprzedaży gruntu wynika, że budowa musi się rozpocząć do końca tego roku, a zakończyć 31 grudnia 2019 roku.  
Sieć handlowa Lidl posiada w Elblągu trzy markety. Pierwszy został otwarty przy ul. Ogólnej przed ośmiu laty, następny przy ul. Dębowej dwa lata temu, natomiast ostatni 27 kwietnia tego roku przy ul. Browarnej. Za dwa lata powstanie czwarty.

W  trakcie przygotowania jest następna inwestycja, piąty sklep w okolicy Reja i Kochanowskiego.

Chcielibyśmy poinformować, że inwestycja pozostaje na etapie projektowym. Planujemy budowę sklepu zgodnego ze standardem naszej firmy, przy którym powstanie kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Na tym etapie jest jednak zbyt wcześnie, aby mówić o szczegółach 

- wyjaśnia Aleksandra Robaszkiewicz  PR Manager Lidl Polska

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%