› strefa miss
13:33 / 19.07.2012

Piękne kobiety i dobra muzyka. Już w sobotę Bursztynowa Miss Polski w Jarosławcu

Piękne kobiety i dobra muzyka. Już w sobotę Bursztynowa Miss Polski w Jarosławcu

fot. Rafał Kadłubowski

21 lipca w Jarosławcu odbędzie się ostatnia eliminacja Bursztynowej Miss Polski 2012. O wejście do finału konkursu powalczy 12 kandydatek z całego kraju. Oprócz pięknych kobiet, atrakcją sobotniej imprezy będą koncerty gwiazd. Wystąpią Kasia Wilk i Lidia Kopania. Całość poprowadzi znany dziennikarz Robert Leszczyński.

Eliminacje do ogólnopolskiego konkursu piękności Bursztynowa Miss Polski 2012, trwają od początku lipca. Dotychczas wyłoniono dwie finalistki. Konkurs w Helu wygrała Magdalena Srock z Elbląga, natomiast w Jantarze jury za najpiękniejszą uznało Alicję Kulę z Górowa Iławeckiego. Już wcześniej miejsce w finale, zapewniła sobie Elwira Góźdź z Braniewa - zwyciężczyni eliminacji internetowych. Łącznie, 18 sierpnia na finałowe zmagania do Ustki, pojedzie 12 najpiękniejszych na polskim wybrzeżu dziewcząt.

Zdjęcia, filmy i relacje z eliminacji w Helu i Jantarze, znaleźć można na oficjalnej stronie konkursu www.bursztynowamiss.pl

Przed nami ostatnia, trzecia eliminacja. Impreza odbędzie się 21 lipca o godz. 18:30 na Letniej Scenie przy Zespole Szkół w Jarosławcu. Tym razem o miejsca w finale oraz tytuł Bursztynowej Miss Polski Jarosławiec 2012, powalczy 12 kandydatek. Wśród nich są: Patrycja Kunysz ze Słupska, Marcelina Szmidt z Bobolic, Justyna Hetmańska z Bytowa, Agnieszka Pawowicz z Elbląga, Paulina Krupa z Wielkiego Stwolna, Olga Głotkowska z Elbląga, Karolina Skwarska z Nidzicy, Ewelina Kleszczyńska z Żar, Paulina Noceń z Olsztyna, Katarzyna Kabzińska z Warszawy, Aleksandra Prochera z Dębic i Anna Rusinek z Olsztyna.

Oprócz głównego tytułu, przyznane zostaną także cztery tytuły komplementarne: Bursztynowa Miss Publiczności Jarosławiec 2012, Bursztynowa Miss Pujan Jarosławiec 2012, Bursztynowa Miss Fantazja Jarosławiec 2012 oraz Bursztynowa Miss Czytelników Dziennika Sławieńskiego 2012. Laureatki otrzymają nagrody ufundowane przez: Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, kosmetyki marki Paul Sagane oraz szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan.

Widzowie zobaczą kandydatki w kilku wyjściach konkursowych: w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyta Graca, jedno- i dwuczęściowych strojach kąpielowych Self Collection oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę MacCoffee. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz Robert Leszczyński.

Organizatorzy imprezy – Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider z Elbląga oraz Centrum Kultury i Sportu w Postominie, zadbali także o atrakcje muzyczne. O godz. 18:30 rozpocznie się koncert Lidii Kopani, natomiast o godz. 21:00 Kasi Wilk. Konkurs piękności w Jarosławcu urozmaicą ponadto występy formacji tańca nowoczesnego Destination z Elbląga. Wstęp  na wszystkie imprezy jest wolny.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Powiązane artykuły

Elblążanka Magdalena Srock Bursztynową Miss Polski Hel 2012

09.07.2012 komentarzy 1

15-letnia Magdalena Srock z Elbląga wygrała pierwszą eliminację do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012, która w miniony piątek odbyła się w Helu....

Alicja Kula Bursztynową Miss Polski w Jantarze

16.07.2012 komentarzy 12

Alicja Kula została trzecią finalistką wyborów Bursztynowej Miss Polski 2012. Pochodząca z Górowa Iławeckiego 20-latka, wygrała drugi konkurs...

Zdjęcia ilość zdjęć 1