› bieżące
10:00 / 15.06.2014

Pieniężno też jest eko! Zobacz fotorelację z festynu rodzinnego

Pieniężno też jest eko! Zobacz fotorelację z festynu rodzinnego

fot. Bartłomiej Ryś

W miniony piątek, w Pieniężnie odbył się festyn rodzinny pod nazwą „Eko Pieniężno”. Było to zdecydowanie największe tegoroczne wydarzenie w powiecie braniewskim. Na scenie wystąpiła prawdziwa gwiazda – grupa Lady Pank. Zapraszamy do fotorelacji.

Na stadionie miejskim w Pieniężnie w miniony piątek zorganizowano festyn rodzinny pod nazwą „Eko Pieniężno”. Organizatorzy mieli przede wszystkim na myśli edukację ekologiczną oraz zapoznanie mieszkańców gminy z alternatywnymi źródłami energii odnawialnej. Odbyła się również otwarta konferencja oraz rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego o odnawialnych źródłach energii.

Na scenie wystąpili lokalni artyści (Nexxt Dance, Natur's Print), ale i również gwiazda wieczoru – Lady Pank. Ze swoimi nieśmiertelnymi hitami poderwali całą licznie zgromadzoną publikę. Mieszkańcy Pieniężna i okolic świetnie się bawili tańcząc i śpiewając takie piosenki jak „Kryzysowa Narzeczona” czy też „Zawsze tam gdzie ty”.

Wszyscy bawili się wyśmienicie i przede wszystkim bezpiecznie. Warto wspomnieć, że ochrona podczas całego wydarzenia interweniowała tylko... raz.

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia!

7
2
oceń tekst 9 głosów 78%

Zdjęcia ilość zdjęć 53