› konkursy
16:00 / 01.02.2013

Pierwsza wyprawa na lutowe Poranki w Multikinie. Bilety wedrują do...?

Pierwsza wyprawa na lutowe Poranki w Multikinie. Bilety wedrują do...?

Multikino zaprasza dzieci powyżej 2 lat na Poranki w Multikinie. W weekend (2-3 lutego) dzieci będą mogły obejrzeć ulubione bajki, m.in. Troskliwe Misie - Wielka Przygoda Niezdarka, a także Truskawkowe Ciastko. W naszym serwisie do wygrania były dwa podwójne zaproszenia. Bilety otrzymują... Monika Fudal i Marcin Wieczorek. Gratulujemy!

 
Poranki to pokazy bajek adresowane do maluchów powyżej 2 roku życia jako forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę o godz.: 12:00 w 26 kinach sieci Multikino i Silver Screen. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 12:00 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie. 
 
Bilet w cenie 11 zł, do nabycia wyłącznie w wszystkich kasach biletowych Multikina i Silver Screen Łódź oraz online na www.multikino.pl
 
PORANKI GODZINA 10:30 
2.02 + 3.02
Rajdek, mała wyścigówka
Luzik wkracza do akcji
O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka
Prywatny Detektyw Świniak Boczek
Troskliwe Misie Potęga kwiatów
Truskawkowe Ciastko Głupie zasady
 
PORANKI GODZINA 12:00
Troskliwe Misie - Wielka przygoda Niezdarka
 
Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci). 
 
 
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%