› bieżące
00:00 / 31.01.2014

Pierwszy dzień Elbląg Gaming Arena za nami. Venom Gaming obrońcą tytułu!

Pierwszy dzień Elbląg Gaming Arena za nami. Venom Gaming obrońcą tytułu!

fot. Bartłomiej Ryś

Elbląg Gaming Arena, czyli największy turniej gier komputerowych w północnej części Polski już trwa! Zobacz naszą, na bieżąco aktualizowaną, galerię!

Po sprawnej rejestracji dwunastu drużyn gracze rozpoczęli boje o nagrody i prestiż. Pięć stanowisk komputerowych ustawionych przez organizatorów jest obciążonych do granic możliwości. Support działa bez zarzutu, wszelkie problemy (jeżeli w ogóle zainstnieją) są od razu eliminowane.

W tej chwili niektóre drużyny już pożegnały się z Turniejem. Obrońcy tytułu mistrzów, Venom Gaming, zgodnie z przewidywaniami w dalszym ciągu utrzymują się na arenie.

Rozgrywki są transmitowane na bieżąco pod adresem http://pl.twitch.tv/elblaggamingarena Komentuje nie kto inny, jak autor niniejszego artykułu :) Zapraszamy serdecznie!

AKTUALIZACJA: Zakończyły się rozgrywki fazy grupowej, w tym momencie następuje przerwa, po której zawodnicy przejdą do fazy ćwierćfinałowej. Przed nami zostały wyłącznie emocje największe, podczas których wyłonimy najlepszą drużynę oraz najlepszego gracza Counter-Strike'a 1.6

AKTUALIZACJA: Godzina 21 - w tym momencie rozpoczął się finał pierwszego dnia Elbląg Gaming Arena. Do głównej wygranej pretendują obrońcy tytułu - Venom Gaming wraz z Chakierami. Mecz na pewno będzie bardzo zacięty, co chwila słychać wyłącznie okrzyki "nicee!"

AKTUALIZACJA 23:00: Rozgrywki zakończyły się około godziny 22. Pełne emocje spotkania nie zakończyły się niespodzianką. Venom Gaming, obrońcy tytułu z roku poprzedniego pewnie przebrnęli przez wszystkie fazy i zwyciężyli w Turnieju zgarniając 1000 złotych nagrody! Drugie miejsce przypadło drużynie CHAKIERZY. O III miejsce bój toczył się tak zażarcie, że musiała zostać uruchomiona 3 mapa do dogrywki. Koniec końców po niezwykle wyrównanym spotkaniu najniższy poziom podium zajęli URWISY. IV miejsce nie pozostało bez echa - karta graficzna dla najlepszego gracza, ufundowana przez elblag.net, została wręczona NALEVATOROM. 

Podsumowując bardzo krótko cały Turniej: było świetnie. Nie zabrakło emocji, nie zabrakło znajomych twarzy. Rozgrywki przebiegały w niezwykle "rodzinnej" atmosferze. Jedyne, czego zabrakło na Turnieju, to... problemy techniczne, jednak w tym wypadku trudno narzekać. Pomimo tego, że organizatorów było dwukrotnie mniej, niż w latach poprzednich, to rozwiązywanie problemów odbywało się o wiele szybciej.

Tuż po całym Turnieju zapraszamy serdecznie na film podsumowujący całe wydarzenie. A już teraz prezentujemy pełną galerię zdjęć z całego dnia Elbląg Gaming Arena, dzień I, gra Counter-Strike!

NICE!

 

22
1
oceń tekst 23 głosów 96%

Zdjęcia ilość zdjęć 52