› bieżące
19:34 / 25.03.2013

Pijana elblążanka chciała wynieść ze sklepu ubrania

 Pijana elblążanka chciała wynieść ze sklepu ubrania

25-letnia kobieta została zatrzymana w chwili, gdy próbowała wynieść z jednego z elbląskich sklepów odzież. Ubrania założyła na siebie i chciała w ten sposób minąć linię kas. Gdy na miejsce przyjechali policjanci okazało się, że 25-latka jest pijana. Została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy zarzuty.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 14.00. 25-letnia kobieta postanowiła wynieść ze sklepu z odzieżą komplet ubrań. Założyła je na siebie i chciała w ten sposób minąć linię kas. Nie udało się jej z uwagi na reakcję obsługi sklepu. Kobieta została zatrzymana, na miejsce wezwano policję. Wtedy okazało się, że sprawczyni kradzieży jest pijana.

- Badanie alkotestem wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. To nie pierwsze tego typu zdarzenie z jej udziałem. Wcześniej, była już notowana przez policję. Odzież, którą 25-latka próbowała wynieść ze sklepu warta była około 340 złotych. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%