› bieżące
13:32 / 29.11.2021

Piknik rodzinny w ramach programu „Chodź na Łyżwy” 4 grudnia w Elblągu

Piknik rodzinny w ramach programu „Chodź na Łyżwy” 4 grudnia w Elblągu

fot. Nadesłane

Ostatnie w tym roku wydarzenie promujące program Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego “Chodź na Łyżwy” zawita do Elbląga. Impreza rozpocznie się w tę sobotę na Krytym Lodowisku im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1 o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 12:15. Wstęp bezpłatny. Program jest realizowany dzięki wsparciu PGE Energia Ciepła oraz współpracy z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany trener i 3 instruktorów z miejscowego klubu UKS “Szóstka” Elbląg. Każde zajęcia zostaną poprzedzone krótkim pokazem łyżwiarstwa figurowego. Swoje programy zaprezentuje piątka zawodników z grupy wyczynowej. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:15. Udział w wydarzeniu jest darmowy. Na miejscu będzie możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

– Cieszymy się, że program PZŁF wreszcie zawitał do Elbląga. W poprzednim roku ze względu na pandemiczne obostrzenia nie mogliśmy przeprowadzić tej imprezy. Mamy nadzieję, że impreza pozwoli poznać wszystkim uczestnikom świat łyżwiarstwa oraz zachęci do uprawiania tego sportu. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na bezpłatne zajęcia pod okiem naszych trenerów. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane emocje dla całej rodziny. Nasz klub prowadzi również szkółkę łyżwiarską, więc jeśli ktoś nie może pojawić się 4 grudnia na lodowisku Helena - nic straconego! – mówi Beata Kukowska, trener łyżwiarstwa klubu UKS “Szóstka” Elbląg.

Plan wydarzenia

09:30 - Przyjmowanie deklaracji (stoisko czynne przez cały okres imprezy)
10:00 - 10:45 I tura zajęć
10:45 - 11:30 II tura zajęć
11:30 - 12:15 III tura zajęć.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%