› sport
08:51 / 25.02.2013

Piłkarski weekend: Dramat Olimpii i remis Olimpii 2004 Elbląg

Piłkarski weekend: Dramat Olimpii i remis Olimpii 2004 Elbląg

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Olimpii Elbląg, która przegrała z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia 1:2. Olimpijczycy nie podołali dziewiątej ekipie w swojej grupie. Lepiej zagrali piłkarze Olimpii 2004 Elbląg, którzy zremisowali z czwrtoligowym Huraganem Przodkowo 1:1. Taki bilans sobotnich spotkań na pewno nie daje powodów do euforii. 

Zespół z siędzibą przy Agrykola nie prezentował wysokiego poziomu piłki nożnej, czego efektem była przegrana z gośćmi z Gdyni 1:2. 

Olimpia Elbląg – Bałtyk Gdynia 1:2 (0:1) 
Olimpia Elbląg: Hrynowiecki – Ressel, Ichim, Molga, Nadijewskij, Raduszko, Paprocki, Skokowski, Graczyk, Kołosow, Wierzba. Grali również: Piotrowski, Burzyński, Kopycki, Lisiecki, Lewandowski

Na remis zagrała Olimpia 2004 Elbląg, która podjęła się walki z zespołem z ligi czwartej - Huragan Przodkowo. Piłkarze z Moniuszki testowali różne założenia taktyczne, choć wynik też nie był dramatyczny, bowiem zremisowali 1:1. 

Olimpia Elbląg - Powiśle Dzierzgoń 1:1 (0:0)
Olimpia: Kamil Hrynowiecki - Piotr Skokowski, Rafał Maciążek, Witalij Nadijewskij, Michał Ressel (80. Paweł Rogoz), Kamil Piotrowski (55. Patryk Burzyński), Kamil Graczyk, Łukasz Molga, Anton Kołosow, Kiriłł Raduszko (80. Kuba Wojtkiewicz), Krzysztof Wierzba (80. Rafał Lisiecki)

3
1
oceń tekst 4 głosów 75%