› bieżące
13:51 / 01.03.2014

Piłkarze Olimpii zaprezentowali się w klubie Oxiden

Piłkarze Olimpii zaprezentowali się w klubie Oxiden

fot. Konrad Kacprzak

Piłkarze Olimpii Elbląg zainaugurują rundę wiosenną 8 marca spotkaniem ze Zniczem Pruszków. Nieco ponad tydzień wcześniej fani "Żółto-Biało-Niebieskich" mogli wziąć udział w prezentacji zespołu.

- Chcemy powiedzieć, że nie myślimy o spadku - mówił członek zarządu Olimpii Elbląg Łukasz Konończuk - Nikt sobie nie wyobraża takiej sytuacji. Sięgneliśmy do najgłębszych zakamarków kieszeni i ten zespół daje nadzieje na utrzymanie. Chciałbym, żeby na każdym spotkaniu był doping - dodaje.

- W klubie dostałem zadanie utrzymania zespołu w drugiej lidze. Elbląg stać na dużo więcej. Chciałbym, żeby stadion podczas naszych meczów zapełniał się, żeby był za mały, bo Elblag zasługuje na to by mieć fajny obiekt. Dla mnie to jest wyjątkowe miejsce. To jest moje rodzinne miasto, mój klub, w którym uczyłem się biegać za piłką - mówił trener Adam Boros.

Tegoroczna impreza odbyła się 28 lutego w Oxiden Club przy ul. Grażyny 2. Była to dobra okazja, aby zobaczyć zespół Adama Borosa w nowej odsłonie, poznać nowych zawodników, porozmawiać z piłkarzami i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Atrakcją wieczoru był występ Dj Inoxa i Exclusive Night Agency Champagne Show.

Imprezę poprowadził konferansjer Krzysztof Panas.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 15