› sport
10:47 / 22.11.2012

Pingpongiści Mlexera powalczą o Puchar Polski

Pingpongiści Mlexera powalczą o Puchar Polski

fot. mlexer.elblag.pl

Kibiców tenisa stołowego czeka nie mała atrakcja. W piątek, 23 listopada w Elblągu rozegrany zostanie finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w tenisie stołowym mężczyzn, w którym zmierzą się pierwszoligowy Dekorglass Działdowo z drugoligowym Mlexerem Elbląg.

Drużyna KS Dekorglass Działdowo jest obecnie liderem I ligi. Zespół nie zanotował dotąd żadnej porażki. W kadrze Dekorglassu znajdują się m.in. mistrz Polski sprzed 2 lat Artur Daniel, Tomasz Sposób, Piotr Kołaciński, Szymon Malicki i Xu Wenliang. Z kolei zespół gospodarzy elbląskiego Mlexera przewodzi w tabeli II ligi.

Finałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19 w sali sportowej w Zespole Szkól Gospodarczych przy ul. Królewieckiej 128.

Z kolei w niedzielę 25 listopada kibice po raz pierwszy będą mieli możliwość dopingować w Elblągu III-ligową drużynę EKS Mlexer II Elbląg w grze o Mistrzostwo III ligi. Rezerwy elbląskiego klubu będą podejmować drużynę MKS Jeziorany. Mecz odbędzie się w Zespole Szkół Gospodarczych o godzinie 11.00.

W tym samym dniu o godzinie 14.00 IV ligowa drużyna EKS Mlexer III Oldboys Elbląg rozegra mecz z MUKS Piłeczka II Pisz.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%