› bieżące
14:03 / 12.01.2013

Plany maturzystów IV LO: Własny biznes, uczelnia za granicą? (video)

Plany maturzystów IV LO: Własny biznes, uczelnia za granicą? (video)

Kolejna edycja wywiadów z elbląskimi maturzystami. Tym razem na celowniku pojawili się uczniowie IV LO w Elblągu, którzy wczoraj bawili się na szkolnej studniówce. Jesteście ciekawi, jakie plany na przyszłość mają młodzi elblążanie?

Kamil, który był na studniówce w ZSEiO tydzień temu, tym razem trafił na studniówkę swojej szkoły - Chciałbym być na wszystkich studniówkach w Elblągu, ale niestety brakuje partnerek - śmieje się uczeń IV LO. - To było tak, że Kamil miał trzy chętne partnerki, ale jak ta trzecia dowiedziała się o dwóch, to zrezygnowała - dodaje koleżanka Kamila. - Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to chciałabym służyć na misji wojskowej jako pomoc medyczna - wyznaje dziewczyna.

Oczywiście nie brakowało ciekawych opowieści z życia szkoły, podziękowań dla nauczycieli. Byli też tacy, którzy mają pewne niespełnione marzenia, związane z nauczycielami IV LO, ale o tym dowiecie się w przygotowanym przez nas materiale.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

30
2
oceń tekst 32 głosów 94%

Powiązane artykuły

Studniówka IV LO: Dziś zabawa, jutro ciężka praca (foto i video)

12.01.2013 komentarzy 4

Wczorajszy wieczór w hali MOS należał do uczniów klas maturalnych IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Już tylko nieco ponad 100 dni...