› konkursy
13:59 / 14.12.2012

Po 3 bilety do Bajlandii i kina 7D Rider

Po 3 bilety do Bajlandii i kina 7D Rider

W przedświątecznej gonitwie, dobrze jest choć na chwilę przestać myśleć o tym, co jeszcze trzeba przygotować i zafundować sobie i swojemu dziecku trochę radości. Dla malucha idealną rozrywką będzie Bajlandia, a dla ciut starszych dzieci Kino 7D Rider. Wejściówki do Bajlandii otrzymują: Dorota Broczkowska, Szymon Broczkowski, zaś do Kina 7 D Rider bilety wygrywają: Agnieszka Makowska, Paweł Kraj, Marcin Makowski. Potwierdzenia o wygranej wysłaliśmy również na podane adresy e mail. Gratulujemy.

„Bajlandia” to centrum zabaw, gdzie znajduje się duża sala do zabaw, karuzele, pociąg, orły, poduszkowce i statek. Oprócz codziennej dawki rozrywki, „Bajlandia” to również miejsce, gdzie można wyprawić wyjątkowe urodziny dla swojego malca. Specjalnie przygotowana część bufetowa, stoliki, a nawet bujawki dla niechodzących dzieci dają możliwość stworzenia niezapomnianego przyjęcia. W miesiącu jesteśmy organizatorami 70 przyjęć urodzinowych, co potwierdza fakt, że „Bajlandia” jest miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym – podkreśla współwłaścicielka Centrum Zabaw. Są to urodziny dla „roczniaków”, jak i dla przedszkolaków i dzieci wieku szkolnym. Przyjęcie może być wyprawione dla minimum 6 dzieci, w obecności maxymalnie 10 osób dorosłych.
 
W tym samym budynku znajduje się kino Cinema 7D Rider. Jest to drugie kino w Polsce w technologii 7D.  W repertuarze znajduje się dwadzieścia filmów specjalnie do tego przystosowanych. Są wśród nich: pakiety filmów familijnych, pakiety filmów ekstremalnych i pakiety filmów grozy - w tym horrory. Jeden pakiet to kilkanaście minut projekcji, a raczej niezłej jazdy. 
 
Do tego typu kina nie chodzi się po to, aby przeżyć scenariusz filmowy – to nie to kino  - tu najważniejsza jest ostra jazda kolejką górską, pojazdem wyścigowym lub kosmicznym z dużą dozą adrenaliny i wspaniałymi efektami specjalnymi, które w normalnym kinie są niemożliwe. 
6
0
oceń tekst 6 głosów 100%