› konkursy
09:28 / 01.02.2013

Po 4 bilety do Bajlandii i Kina 7 D Rider. Kto wygrał?

Po 4 bilety do Bajlandii i Kina 7 D Rider. Kto wygrał?

Brak Ci pomysłów na wspólne zabawy z dzieckiem?  Chcesz je czymś zaskoczyć? Najlepszym miejscem, gdzie Twoje dziecko będzie mogło spożytkować nadmiar energii jest niewątpliwie Centrum Zabaw Bajlandia, a dla starszych, którzy wolą mocniejsze wrażenia jest Kino 7 D Rider. Rozdaliśmy po cztery bilety zarówno do Bajlandii jak i Kina 7 D.

Bilety do Bajlandii trafiają do: Kamili Gębicy - Dolatowskiej, Moniki Fudal, Marcina Wieczorka, Mariana Zielińskiego.

Zaś bilety do Kina 7 D wygrali: Mateusz Wójcicki, Małgorzata Walędzik, Iga Chmielewska, Bartosz Kamiński.

Gratulujemy!

„Bajlandia” to centrum zabaw, gdzie znajduje się duża sala do zabaw, karuzele, pociąg, orły, poduszkowce i statek. Oprócz codziennej dawki rozrywki, „Bajlandia” to również miejsce, gdzie można wyprawić wyjątkowe urodziny dla swojego malca. Specjalnie przygotowana część bufetowa, stoliki, a nawet bujawki dla niechodzących dzieci dają możliwość stworzenia niezapomnianego przyjęcia. W miesiącu jesteśmy organizatorami 70 przyjęć urodzinowych, co potwierdza fakt, że „Bajlandia” jest miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym – podkreśla współwłaścicielka Centrum Zabaw. Są to urodziny dla „roczniaków”, jak i dla przedszkolaków i dzieci wieku szkolnym. Przyjęcie może być wyprawione dla minimum 6 dzieci, w obecności maxymalnie 10 osób dorosłych.
 
W tym samym budynku znajduje się kino Cinema 7D Rider. Jest to drugie kino w Polsce w technologii 7D.  W repertuarze znajduje się dwadzieścia filmów specjalnie do tego przystosowanych. Są wśród nich: pakiety filmów familijnych, pakiety filmów ekstremalnych i pakiety filmów grozy - w tym horrory. Jeden pakiet to kilkanaście minut projekcji, a raczej niezłej jazdy. 
 
Do tego typu kina nie chodzi się po to, aby przeżyć scenariusz filmowy – to nie to kino  - tu najważniejsza jest ostra jazda kolejką górską, pojazdem wyścigowym lub kosmicznym z dużą dozą adrenaliny i wspaniałymi efektami specjalnymi, które w normalnym kinie są niemożliwe. 
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%