› bieżące
14:27 / 14.12.2013

Po naszej interwencji: śmieci zostały uprzątnięte

Po naszej interwencji: śmieci zostały uprzątnięte

fot. elblag.net

Prawie miesiąc trwało usunięcie śmieci, które leżały na podwórku przy ulicy Pocztowej. Na szczęście sprawca całego zamieszania w końcu zdecydował się uprzątnąć nielegalne śmietnisko.

Po naszym zgłoszeniu patrol straży miejskiej, który został wysłany na miejsce zdarzenia, ustalił sprawcę całego zamieszania. Jak się okazało, jeden z mieszkańców pobliskiego domu, w trakcie remontu, urządził sobie składowisko gruzu i śmieci pod drzewem.

Pan został zobowiązany do usunięcia śmieci do końca listopada. Zajęło mu to trochę dłużej, ale na szczęście zdążył przed Bożym Narodzeniem.

Według Straży Miejskiej takie miejsca składowania śmieci są dość dużym problemem w Elblągu. Przepełnione śmietniki, porozrzucane śmieci, to codzienne interwencje, jakimi zajmują się strażnicy.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

To bulwersuje. Śmieci porozrzucane na trawniku w centrum miasta

17.11.2013 komentarzy 6

W dzisiejszych czasach nie tylko lasy są zaśmiecane przez ludzi. Także w naszym mieście można znaleźć miejsca, gdzie śmieci zalegają po prostu na ulicy. I to...

Jak leżały tak leżą. Czy śmieci znikną do Bożego Narodzenia?

05.12.2013 komentarzy 3

Od 15 listopada trwa nasza interwencja dotycząca śmieci, które leżą na podwórku przy ulicy Pocztowej. Sprawę zgłosiliśmy do Straży Miejskiej....