› zapowiedzi
00:49 / 27.09.2018

Po raz piętnasty nagrodzą najlepszą elbląska organizację. Gala już dzisiaj (27.09)

Po raz piętnasty nagrodzą najlepszą elbląska organizację. Gala już dzisiaj (27.09)

fot. nadesłane

27 września 2018 podczas uroczystej gali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu po raz piętnasty zostanie wręczona nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych. 

Elbląskie organizacje pozarządowe to setki specjalistów, pasjonatów i hobbystów, realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Trudno wskazać sferę życia Elblążan, w której nie spotykaliby się z działalnością stowarzyszeń i organizacji. Podejmują działania na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i ochrony przyrody naszego regionu. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.

Decyzję o tym, która z elbląskich inicjatyw najpełniej odpowiadała na potrzeby mieszkańców, podejmie komisja złożona z przedstawicieli elbląskich organizacji pozarządowych oraz Urzędu Miejskiego. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką oraz nagrodą pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

Program gali:
17.30 - Uroczyste rozpoczęcie, powitanie gości
17.40 – Przybliżenie sylwetki dr Aleksandry Gabrysiak, patronki konkursu
17.50 – Wspomnienie P. Alicji Tomczyk
17.55 – Założenia konkursu na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych, prezentacja laureatów z ubiegłych lat
18.10 – Koncert zespołu Riverboat Ramblers Swing Orchestra
18.50 – Ogłoszenie Laureata Konkursu
19.10 – Zakończenie Gali

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%