› zapowiedzi
11:01 / 10.08.2018

Po raz piętnasty wybiorą najlepszą elbląska organizację

Po raz piętnasty wybiorą najlepszą elbląska organizację

fot. nadesłane

27 września 2018 podczas uroczystej gali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu po raz piętnasty zostanie wręczona nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych. 

Elbląskie organizacje pozarządowe to setki specjalistów, pasjonatów i hobbystów, realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Trudno wskazać sferę życia Elblążan, w której nie spotykaliby się z działalnością stowarzyszeń i organizacji. Podejmują działania na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i ochrony przyrody naszego regionu. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.

Decyzję o tym, która z elbląskich inicjatyw najpełniej odpowiadała na potrzeby mieszkańców, podejmie komisja złożona z przedstawicieli elbląskich organizacji pozarządowych oraz Urzędu Miejskiego. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką oraz nagrodą pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 sierpnia 2018 w biurze Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 27 września 2018 podczas uroczystej gali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Początek o godz. 17:30.

Konkurs organizowany jest  przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu.
Informacji dotyczących konkursu udziela biuro Centrum Organizacji Pozarządowych. Osoby kontaktowe: Rafał Narnicki – r.narnicki@eswip.pl, Paula Rocławska – p.roclawska@eswip.pl, Justyna Duks – j.duks@eswip.pl, tel.: 55 649 12 93, 55 235 33 88.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie internetowej Centrum Organizacji Pozarządowych.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%