› policja
13:40 / 29.04.2016

Po służbie zatrzymał uciekiniera z ośrodka wychowawczego

Po służbie zatrzymał uciekiniera z ośrodka wychowawczego

Policjant wydziału kryminalnego zatrzymał po służbie 17-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego w Kamionku Wielkim pod Elblągiem. Funkcjonariusz zauważył go na ulicy Mazurskiej. Nieletni chował się na torowisku przed nadjeżdżającym radiowozem drogówki. Trafił pod opiekę wychowawców placówki.

Wczoraj około godziny 20. na ulicy Mazurskiej w Elblągu, policjant po służbie zauważył młodego mężczyznę, który na widok przejeżdżającego radiowozu drogówki chował się w krzakach. Zatrzymał chłopaka i powiadomił oficera dyżurnego. Okazało się, że to 17-letni wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim pod Elblągiem. Został przewieziony do ośrodka i przekazany pod opiekę wychowawcy, który wówczas jeszcze nie wiedział o ucieczce podopiecznego. O tym incydencie zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Aktualizacja: Z naszą redakcją skontaktował się wspomniany w artykule wychowawca, który poinformował, iż wiedział o ucieczce podopiecznego i podejmował kroki w celu doprowadzenia go do ośrodka.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%