› zapowiedzi
08:27 / 16.03.2016

Po studiach w Elblągu!- debata

Po studiach w Elblągu!- debata

Studia. Czas nauki, szalonych imprez, poznawania przeróżnych osób i podejmowania ważnych decyzji. Jedną z takich decyzji jest postanowienie, co robić, kiedy studencki czas dobiegnie końca. Bardzo często wyprowadzamy się wtedy z rodzinnego domu i zaczynamy sobie wszystko układać w nowym miejscu, z czystą kartą i nie zawsze czystą kawalerką. Tylko gdzie ta kawalerka jest? Czy miejsce takie, jak Elbląg, jest dla niej odpowiednie? Czy jest odpowiednie dla nas, młodych? Co wpływa na naszą decyzję pracy i rozwijania się w Elblągu? Cena kawalerki, malownicza okolica, dystans, jaki musimy pokonać do najbliższej piekarni, pachnącej świeżym, razowym chlebem?

Spotkajmy się i podebatujmy o tym! Może dowiesz się, gdzie najtaniej wynająć mieszkanie w dobrym stanie albo kupić samochód i uciec do Nowej Zelandii. Razem z nami spotkają się również radni. A nóż widelec z naszej rozmowy narodzi się więcej udogodnień dla młodych Elblążan, piekarni blisko kawalerek albo chociaż pachnących razowców.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

LIVE VIDEO: Debata Młodzież vs. Radni

17.03.2016 komentarzy 2

Elbląg miastem perspyktywicznym dla młodych osób, które opuściły mury swojej alma mater? To jedno zasadnicze pytanie stanie się już...