› sport
14:22 / 22.04.2013

Podbite oczy i lejąca się krew w CSB. Elblążanie pokazali jak się bije

Podbite oczy i lejąca się krew w CSB. Elblążanie pokazali jak się bije

fot. Bartosz Ponichtera

Piąty Międzynarodowy Turniej Sambo już za nami! W sobotę (20 kwietnia) kilkudziesięciu sportowców z Polski oraz Obwodu Kaliningradzkiego walczyło o najwyższe lokaty w elbląskich zawodach.

Jak przyznał jeden z organizatorów, Rafał Wensławski, widowisko było z najwyższej półki, a poziom sportowy zawodników był wyrównany: - Przyjeżdżają do nas najlepsi figterzy nie tylko z Elbląga, ale też z Rosji i Ukrainy – przyznał organizator – W kategoriach powyżej 75 kilogramów mogliśmy obejrzeć naprawdę widowiskowe walki, z mocnymi ciosami i spektakularnymi nokautami.

Od strony sportowej, elblążanie spisali się bardzo dobrze: - W trzech kategoriach zdobyliśmy złoto – pochwalił się Wensławski – Oczywiście poza najwyższym stopniem podium podopieczni SSW Fighter stawali na drugim i trzecim miejscu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Kamiński, reprezentant elbląskiego klubu: - Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju jest wielkim wyróżnieniem – cieszył się Kamiński – Wszystkie walki w kategorii 74 kg wygrałem przed czasem. Poziom jest naprawdę wysoki, finał był ciężki, ale udało się. - dodał zadowolony elblążanin.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, gdzie zarówno organizator jak i jeden z elbląskich zawodników opowiedzieli o wrażeniach z turnieju.Wkrótce zamieścimy wyniki oraz galerię zdjęć.

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%