› rozrywka
08:48 / 13.02.2017

Podobno wszystkie wiersze są o miłości

Podobno wszystkie wiersze są o miłości

Wszystkich piszących niezależnie od doświadczenia, wieku czy dorobku literackiego zapraszamy na Turniej Jednego Wiersza, który odbędzie się w ramach AntyWalentynkowej Sceny Literackiej 16 lutego o 18.00 na Małej Scenie Teatru.

Taki turniej to nie tylko konfrontacja poetycka, ale również możliwość poznania ludzi o podobnej wrażliwości, a czasem nawet impuls, by razem z nimi doskonalić się w pisaniu. A ponieważ w Elblągu nie brakuje i poetów, i ludzi, którzy piszą do szuflady, każde takie spotkanie jest zaskakujące i przynosi ciekawe wrażenia.

Aby wziąć udział w Turnieju, należy przyjść 16 lutego do Teatru im. Aleksandra Sewruka (Mała Scena) na godzinę 18.00 z własnym tekstem wydrukowanym w dwóch egzemplarzach. Oczywiście wiersz trzeba osobiście zaprezentować. Hasło tegorocznego Turnieju - „Wiersz o małości miłości” – powinno być motywem przewodnim i inspiracją tekstów.

Prezentacje i wiersze oceniać będzie jury w składzie Aleksandra Maciejewska, Anna Rugała i Agnieszka Namiotko.

A co w zamian? Oprócz niesamowitej zabawy, wielu inspirujących wzruszeń i uwielbienia tłumów laureaci mogą liczyć na nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy: Etja, Restauracja przy Bramie, Projekt Poligraficzny EfEf. I oczywiście będą antywalentynkowe kartki, do wzięcia (za darmo lub za wrzut do puszki).

Zapraszamy na literackie antywalentynki, wieczór pełen emocji z Alternatywnymi oczywiście.

Dominika Lewicka-Klucznik

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%