› sport
12:46 / 28.12.2012

Pogoda nie jest łaskawa dla Góry Chrobrego, ale otwarcie było udane. Zobacz wideo

Pogoda nie jest łaskawa dla Góry Chrobrego, ale otwarcie było udane. Zobacz wideo

fot. Arkadiusz Podhorodecki

Jeszcze dwa tygodnie temu miłośnicy zimowego szaleństwa mogli cieszyć się dobrze przygotowanym stokiem na Górze Chrobrego. Niestety z powodu iście wiosennej pogody kompleks przy Bażantarnii musi chwilowo zatrzymać wyciągi.

Piętnastego grudnia oficjalnie zainagurowano sezon narciarski w Elblągu, organizator przygotował atrakcje nie tylko dla amatorów nart, ale też dla zwolenników snowboardu, udostępniając park do robienia ewolucji na desce.

Aura nie pozwoliła długo cieszyć się z uroków zimy, serwując nam przez ostatnie dni temperaturę powyżej zera i opady deszczu, co spowodowało pogorszenie warunków na stoku.

Na chwilę obecną organizator zmuszony był podjąć decyzję o zamknięciu stoku, ponieważ pokrywa białego puchu jest niewystarczająca do korzystania z kompleksu, zwłaszcza przy wyciągu na stoku głównym. Informacje o zmianach będziemy informować na bieżąco.

Liczymy na szybki powrót zimy, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z otwarcia Góry Chrobrego, które odbyło się 15 grudnia.

29
0
oceń tekst 29 głosów 100%