› bieżące
13:16 / 28.04.2014

Pokazowy Turniej Tańca Bażant za nami. Sprawdź naszą fotorelacje

Pokazowy Turniej Tańca Bażant za nami. Sprawdź naszą fotorelacje

fot. Konrad Kacprzak

W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” 26.04 odbył się Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” organizowany przez CT Promyk. Turniej ten organizowany jest od kilkunastu lat w celu zaprezentowania szerszej publiczności, czego nauczyły się dzieci trenujące od kilku miesięcy różne style tańca. Dzieci, które wystąpiły to przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i kursanci CT Promyk.

Ze względu na liczną publiczność, która zawsze przybywa obejrzeć występy turniej podzielono na dwa bloki. Pierwszy odbył się o godzinie 15:30 w którym zaprezentowali się uczestnicy sekcji tańca współczesnego, grupa tańca nowoczesnego „Blefik" oraz najmłodsi tancerze z Dziecięcej Akademia Tańca, czyli zajęć prowadzonych w Centrum Tańca Promyk, a także uczniowie uczęszczający na zajęcia taneczne w SP nr 9 w Elblągu.

Druga część turnieju rozpoczęła się o godzinie 17:30. Również tutaj zebrała się liczna publiczność, aby obejrzeć Turniej. Zaprezentowały się maluchy z Przedszkola Wiki, grupa Show Dance z SP 11, uczestnicy zajęć tanecznych ze Szkół Podstawowych nr 12 i 21, a także uczestnicy sekcji tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży z CT Promyk. Również pokazały się młodsze pary z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci certyfikatu tancerza. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia, a także materiału video.

13
1
oceń tekst 14 głosów 93%

Zdjęcia ilość zdjęć 44