› zapowiedzi
09:00 / 21.08.2017

Pokazy kaskaderskie w Elblągu! Wygraj zaproszenie!

Pokazy kaskaderskie w Elblągu! Wygraj zaproszenie!

Już we wtorek 22.08 i środę 23.08 na Parkingu przy Hali ELZAM w Elblągu odbędą się największe widowiska kaskaderskie w Europie.
 

2 dni potężnej dawki adrenaliny, ryku silników oraz wielkich emocji.

Terminy pokazów:

Wtorek 22.08 godz. 19.

Środa 23.08 godz. 19.

 

Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.
 

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.
 

Kaskaderzy Flott Cascaders Team czekają na Ciebie w 90-cio minutowym live show. Zobaczysz szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji! Eksperci od zadań specjalnych i ich 3000 KM już odliczają minuty do startu! Musisz tam być!

 

Bilety w cenie:

40 złotych dla dorosłych,

30 zł dla młodzieży do lat 18, studentów i emerytów oraz

20 zł dla dzieci do 12 roku życia

można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na teren imprezy.

Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.
 

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy przygotowane osiem pojedyńczych zaproszeń na to wydarzenie do wyboru wtorek lub środa. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, tytuł wiadomości:"Kaskaderzy" na adres: konkursy@elblag.net . Na zgłoszenia czekamy do 22 sierpnia do godz 14:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. Odbiór biletów: w kasie na terenie imprezy podając imię i nazwisko. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 3