› bieżące
10:55 / 31.08.2015

Polityka, polityka, Biedronka, czyli retrospekcja minionego tygodnia

Polityka, polityka, Biedronka, czyli retrospekcja minionego tygodnia

Miniony tydzień został zdominowany przez tematy polityczne. To właśnie informację o „jedynkach” Kukiza i planowanym referendum Łukasza Nosarzewskiego czytaliście najchętniej. Znalazło się również miejsce dla informacji o sklepach Biedronka. Przyznajemy – jesteśmy w lekkim szoku.

„Kukiz okazał się zwykłą szmatą” - tak zareagował jeden z lokalnych sympatyków na wieść o ogłoszeniu list wyborczych Pawła Kukiza. Skąd tak mocne słowa? Możecie przeczytać o tym tutaj.

Rozmawialiśmy również z Arturem Kalbarczykiem, „jedynką” z partii KORWiN na okręg numer 34. Cały wywiad tutaj 

Dużym zainteresowaniem cieszył się artykuł, w którym poruszaliśmy temat likwidacji Straży Miejskiej i sporze pomiędzy Nosarzewskim, a Wróblewskim

Temat również polityczny, ale ugryziony z innej strony dotyczył imprezy na Starym Mieście. Kogo? Przedstawicieli Sejmiku Województwa. „Co wolno wojewodzie to nie Tobie, smrodzie” - napisał jeden z naszych Czytelników. Ma rację? 

Ostatni temat polityczny (uff) to struktura partii Zbigniewa Stonogi w Elblągu

Największym zaskoczeniem był dla nas temat o zmianach w sklepach Biedronka. Skąd tak duża poczytność? ;) Więcej o tym tutaj

Urzędnicy samowolnie zmienili opinię biegłego. Czego dotyczyła? Piszemy o tym tutaj 

Wspomnieliśmy również o taniejącym paliwie. Czy to oznacza, że wyjazdy do Rosji staną się nieopłacalne? 

Niestety, miniony weekend to również dwa poważne zdarzenia drogowe. W jednym z nich śmierć poniósł 40-letni obywatel Rosji, a w drugim dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala.

Czy Elbląg ma szansę na prawdziwy, piłkarski stadion? Dyskusja była naprawdę emocjonująca.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Do zobaczenia za tydzień!

4
1
oceń tekst 5 głosów 80%