› zapowiedzi
09:00 / 31.07.2017

Półmetek wakacji z Nową Holandią i Elblag.net - Konkurs!

Półmetek wakacji  z Nową Holandią i Elblag.net - Konkurs!

Połowa Wakacji za Nami. Dzieci nie lubią bezczynności, a rodzice nieustannie szukają im zajęcia. W takiej sytuacji, jak w każdym sezonie, naprzeciw dzieciom i rodzicom wychodzi Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia.

Wiemy, że potencjał jednego z największych parków rozrywki w Polsce północnej powinien być maksymalnie wykorzystany, gwarantują to zawsze nasi najważniejsi klienci - DZIECI.

Niecierpliwie czekamy na przybycie wszystkich rodziców ze swoimi pociechami, bo one najlepiej przetestują nasze urządzenia do zabawy. Niecierpliwie czekamy, bo warto oglądać te uśmiechy na trampolinach i w małpim gaju. Niecierpliwie czekamy, bo warto zobaczyć sprawność dzieci i ich niespożytą energię. Niecierpliwe czekamy, bo warto oglądać zdziwienie dzieciaków, gdy na Wyspie Iluzji oglądają zawieszony w powietrzu kran z lejąca się wodą...

KONKURS

Specjalnie dla naszych Czytelników mamy 4 - 4 osobowe zaproszenia do Rodzinnego Parku Rozrywki. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkursy@elblag.net w nim napisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu z dopiskiem NOWA HOLANDIA. Na zgłoszenia czekamy do 4.08 godz. 12:00.

Powodzenia :)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%