› biznes
13:09 / 09.07.2013

Polska marka Junak wraca na drogi

Polska marka Junak wraca na drogi

Uwzględniając preferencje najmłodszych motocyklistów wyjątkową uwagę poświęciliśmy opracowaniu nowej oferty popularnych 50-tek. Niewielkie pojemności a tak nieograniczone możliwości – to hasło wiodące tegorocznej kolekcji.

Liczne zalety małych motocykli od kilku już lat skutkują wyjątkowym zainteresowaniem tą kategorią jednośladów. Tym razem w segmencie popularnych motorowerów stawiamy na klasyczne, małe motocykle. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że współczesne 50-tki dysponują o wiele większym potencjałem niż jeszcze niedawno motocykle o pojemności 125ccm. Zakres dostępnej mocy, a zatem i dynamika jazdy sprawiają, że znajdują swoich zwolenników nie tylko wśród młodzieży. Tanie w zakupie, nieporównywalnie ekonomiczne w eksploatacji zdobywają coraz większe obszary współczesnego rynku.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną kolekcją niezawodnych i ekonomicznych motorowerów. Wszystkie nasze pojazdy jakością i parametrami odpowiadają najbardziej restrykcyjnym normom europejskim. Priorytet obowiązujący przy projektowaniu naszych motorowerów jest od początku niezmienny – bezpieczeństwo i najwyższa jakość.

Jeżeli pociągają Cię jednoślady i magia motocyklowej pasji zaufaj naszemu doświadczeniu i najwyższym standardom marki Junak.

Czas naszej obecności na rynku , chociaż bardzo krótki, pozwolił w pełni przekonać polskich odbiorców do rzetelnej i profesjonalnej realizacji projektu Junak wraca na drogi. Dowodzą tego niezbicie statystyki sprzedaży motocykli dotyczące ostatnich dwudziestu czterech miesięcy, a także pozytywne opinie, których autorami są użytkownicy naszych pojazdów. Potwierdzenie zainteresowania marką doskonale odzwierciedla wielkość zamówień spływających za pośrednictwem naszych dealerów. Już dzisiaj, z perspektywy zaledwie dwóch lat, możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że projekt reaktywacji legendarnej polskiej marki okazał się wielkim sukcesem.

Źródło: junak.com.pl

Dla zauroczonych jednośladami Elblążan mamy dobrą wiadomość - marka Junak jest dostępna także w naszym mieście. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia autoryzowanego dealera marki Junak w Elblągu – firmy Semax.

Semax posiada w swojej ofercie kompleksową ofertę skuterów i motorowerów, a także świadczy usługi związane z serwisowaniem pojazdów. Sklep oferuje możliwość negocjacji cen oraz dogodny system ratalny.

Więcej informacji oraz kompleksowa oferta na: http://skutery.elblag.pl/

2
3
oceń tekst 5 głosów 40%