› bieżące
10:35 / 14.11.2017

Pomoc dla pielęgniarki z elbląskiego szpitala. Dziękujemy naszym Czytelnikom!

Pomoc dla pielęgniarki z elbląskiego szpitala. Dziękujemy naszym Czytelnikom!

Pani Małgorzata Siwek, mieszkanka Starego Pola, która przez wiele lat mieszkała na ul. Słowackiego w Elblągu, walczy z nowotworem. Na portalu Fundacji Siepomaga prowadzona była zbiórka na specjalistyczne leczenie w niemieckiej klinice. Nie było wiadomo, czy uda się zebrać deklarowaną kwotę, gdyż do końca zbiórki pozostała niecała doba. Wczoraj, 13 listopada, o godzinie 10.30 brakowało jeszcze ok. 30% środków.  Na szczęście, między innymi dzięki Wam, zbiórka zakończyła się powodzeniem! 

W późnych godzinach wieczornych zbiórka została zakończona. Także dzięki naszym Czytelnikom udało się zebrać deklarowaną, potrzebną kwotę. Zebrano 40 052 zł (100,67%). Zbiórkę wsparło 2286 osób. Po raz kolejny nie zawiedliście Dziękujemy!

Przypomnijmy, że pani Małgorzata Siwek, przez wiele lat pracująca jako pielęgniarka w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Elblągu, walczy o życie. Wspierają ją dzieci, które robią wszystko co mogą, aby pomóc swojej mamie. Jak poinformowała nas osoba, która osobiście zna panią Małgorzatę. 46-latka ma 22-letniego syna oraz córeczkę, która uczęszcza do szkoły podstawowej.

Osoba bardzo pomocna, bardzo pracowita i bardzo dobry człowiek

– wspomina koleżankę pani Irena, która poinformowała nas, że jej chora koleżanka potrzebuje pilnej pomocy.

Wczoraj opublikowaliśmy obszerną informację na temat zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga. Artykuł cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Posty opublikiowane przez nas na facebookowym profilu Elblag.net zostały wyświetlone 23 764 razy. Nasi Czytelnicy udostępnili je ponad 330 razy! Wśród nich byli m.in. administratorzy facebookowego profilu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Postaramy się na bieżąco informować Was o sytuacji pani Małgorzaty. Jeszcze raz dziękujemy! 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Powiązane artykuły

Pomóżmy pielęgniarce o wielkim sercu z elbląskiego szpitala (aktualizacja)

13.11.2017

Pani Małgorzata, mieszkanka Starego Pola (przez wiele lat mieszkała na ul. Słowackiego w Elblągu) walczy z nowotworem. Na portalu Fundacji Siepomaga prowadzona jest...