› bieżące
12:40 / 28.12.2020

Pomóż Paulinie. Wylicytuj kolację sylwestrową przygotowaną przez EKSK!

Pomóż Paulinie. Wylicytuj kolację sylwestrową przygotowaną przez EKSK!

Wszyscy „prawie” zostaniemy w sylwestra w domach! Proponujemy wylicytowanie wspaniałej kolacji wraz z  6 butelkami wina od firmy Promptak.. Potrawy z listy tradycyjnie przygotowane przez członków ELBLĄSKIEGO KLUBU SZEFÓW KUCHNI.

Podbijamy o 10 zł! Licytację kończymy w poniedziałek, 28 grudnia 2020, o godz. 24:00. Kolacja będzie do odbioru w restauracji Amore Mio 30 grudnia 20; godzina do ustalenia. Do ustalenia może być forma wydania; mogą być dostarczone półmiski.

MENU

  • 6 butelek wina; 2 czerwonego, 2 białego, 2 musującego - Rafał Ptaśiński, Promoptak  
  • 2 pieczone kurczaki z orzechowy farszem - Krzysztof Kowalczyk, Willa Piękny Widok
  • słynna już deska mięs - Bartosz Majchrzak, restauracja Amore Mio
  • Bigos - Wojciech Rabiega, Radisson Blu Hotel, Gdansk 
  • smażona pierś z kurczaka marynowaną occie z cebulką - Mariusz Tomasz Kuś 
  • galareta mięsna - Remi Jasiński, ElQuchnia
  • mostek wołowy confitowany - Bartek Fryc
  • ryba w occie - Aga Robaczek, Tamago Sushi Bar
  • zupa gulaszowa - Szymon Słomkowski, Strzechówka, Krynica Morska 
  • kibinki (pierożki krucho-drożdżowe) z białą kiełbasą, konfiturą z czerwonej cebuli oraz śmietaną z chrzanem - Michał Denesiuk, Szczytno 

Link do licytacji: facebook.com/ElblaskiKlubSzefowKuchni

KOMU POMAGAMY?

Zbieramy na specjalistyczny wózek. Potrzeba 15 tys. !!!! Paulinka urodziła się 07.04.2002 r. w Elblągu, w 29 tygodniu ciąży, z wagą 1200 g i 4 punktami w skali Apgar. Ma mózgowe porażenie dziecięce i epilepsję. W chwili obecnej Paulinka nie siedzi, nie raczkuje, nie pełza, nie chodzi, nie mówi i nie potrafi wykonywać podstawowych czynności życiowych. Od urodzenia jest rehabilitowana w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Elblągu.

Paulinka jest cudownym osobą i bardzo pogodną, uśmiechniętą dziewczyną. Mama kocha bardzo swoją córkę i pragnie, aby mogła uczestniczyć w życiu społecznym, jak jej rówieśnicy Paulinka w lutym 2014 r. w Klinice w Poznaniu przeszła operację uwalniania tkanek miękkich, a w marcu tego roku będzie miała operację zwichniętych stawów biodrowych. Aby utrzymać efekt operacji i przeciwdziałać przykurczom, konieczna jest intensywna rehabilitacja w ośrodkach wyposażonych w nowoczesny sprzęt i zatrudniających wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Koszt specjalistycznej rehabilitacji znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny. Mama pracuję w szkole jako nauczyciel i jestem jedynym żywicielem rodziny. Tata musiał zrezygnować z pracy, żeby zajmować się Paulinką. Rodzice wychowują  jeszcze drugą córkę.

Link do licytacji: facebook.com/ElblaskiKlubSzefowKuchni

Elbląski Klub Szefów Kuchni

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%