› zapowiedzi
14:23 / 05.12.2012

Pomóż. Przytul. Pokochaj - wystawa Brigitte Gawron-Strazzer w Filii nr 7

Pomóż. Przytul. Pokochaj - wystawa Brigitte Gawron-Strazzer w Filii nr 7

fot. źródło: Biblioteka Elbląska

Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej w dniach 5-31 grudnia zaprasza do oglądania wystawy prac autorstwa Brigitte Gawron-Strazzer zatytułowanej „Pomóż. Przytul. Pokochaj”. Wystawione tam prace po wystawie będzie można zakupić, a dochód ze sprzedaży autorka postanowiła przekazać na elbląskie schronisko dla zwierząt.

Prace, które znajdują się na wystawie wykonane są różnymi technikami -  są wśród nich m.in. grafiki i akwarele. Wszystkie przedstawiają zwierzęta. Pieniądze ze sprzedaży prac zostaną przekazane elbląskiemu schronisku. W okresie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pamiętajmy również o zwierzętach w schroniskach. Zima bowiem daje się we znaki nie tylko ludziom. Zapraszamy do oglądania i kupowania prac.

Brigitte Gawron-Strazzer – artystka urodzona w Szwajcarii, od 2001 roku związana z Elblągiem. Fascynuje ją Elbląg, jego historia i okolice. W wolnych chwilach jest przewodnikiem wycieczek po naszym mieście. Jej pasją oprócz malarstwa są spacery z psem i podglądanie przyrody. Jej prace były już pokazywane w Filii nr 7.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%