› bieżące
09:54 / 19.12.2011

Pomysł na prezent ułatwiający trafienie do celu

Pomysł na prezent ułatwiający trafienie do celu

Peiying ma w ofercie szeroki wybór GPSów – od małych i poręcznych, do dużych, bogatych w wiele funkcji. Nawigacja może być idealnym prezentem, należy jednak wybrać urządzenie, które trafi w gust obdarowanego. Gama urządzeń Peiying zadowoli osoby o różnych wymaganiach.

Peiying GPS 4303 to urządzenie oparte na systemie Microsoft Windows CE 5.0 i procesorze o częstotliwości 462MHz, dzięki czemu przeliczanie tras jest szybkie. GPS 4303 umożliwia korzystanie z funkcji multimedialnych: słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć i filmów lub granie w gry. Przydatne mogą być też kalkulator, kalendarz i przelicznik jednostek. Mała nawigacja zasłania niewielką powierzchnie przedniej szyby, zużywa mniej energii i łatwo zmieścić ją w kieszeni. Cena urządzenia bez mapy: ok. 250 zł.

Peiying 5005Bt z 5-calowym ekranem o rozdzielczości 800x480 pikseli to więcej miejsca na wyświetlenie map i przydatnych informacji. Do bezpiecznego korzystania z telefonu podczas jazdy zastosowano zestaw głośnomówiący. Wbudowane złącze Bluetooth umożliwia prowadzenie i odsłuchiwanie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym oraz bezpośredni wybór numeru telefonicznego. Funkcja DUN pozwala na łączenie się z Internetem przez większość telefonów komórkowych. Urządzenie posiada także nadajnik FM. Cena urządzenia bez mapy: 399 zł.

Peiying GPS 7005Bt to duży, 7 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480. Za jego pomocą odtworzymy pliki muzyczne, filmy, zdjęcia, a nawet pliki tekstowe. Nie zabrakło w nim systemu głośnomówiącego Bluetooth, umożliwiającego rozmowę przez telefon bez odrywania rąk od kierownicy. Wejście AV zmienia nawigację w monitor, przydatny w systemach car audio przy radiach odtwarzających pliki multimedialne lub DVD. Funkcja DUN pozwala na łączenie się z Internetem przez większość telefonów. Cena urządzenia bez mapy: 510 zł.

carfocus.pl

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%