› bieżące
12:28 / 15.05.2019

Ponadczasowa galanteria papierowa

Ponadczasowa galanteria papierowa

Mimo tego, że współcześnie bardzo wiele rzeczy załatwiamy telefonicznie bądź przez internet, galanteria papierowa ciągle cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Pięknie wydrukowane, spersonalizowane zaproszenia na różne okazje, pamiątkowe obrazki, podziękowania - to wszystko cały czas bardzo chętnie kupujemy i wręczamy najbliższym z wielu okazji. Klasyczne pocztówki i listy pisane na papierze rzeczywiście pomału odchodzą do lamusa, ale rynek papierowych produktów dedykowanych różnym okazjom ciągle się rozwija. Dzięki cyfrowej technologii usługi tego typu przestały być dostępne jedynie dla osób o zasobnych portfelach. Szeroki wybór produktów tego typu sprawia, że każdy znajdzie idealną papeterię dla siebie na wybraną okazję. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, warto oddać zamówienie w ręce osoby zajmującej się projektowaniem i drukowaniem w sposób profesjonalny.

Dekoracje na przyjęcie komunijne

Obrazek srebrny na Pierwszą Komunię / fot. zaproszenia-przemysl.pl

Obrazek srebrny na Pierwszą Komunię / fot. zaproszenia-przemysl.pl

Przyjęcia organizowane z okazji Pierwszej Komunii Świętej  wymagają odpowiedniej oprawy. W związku z tym dużą popularnością cieszą się wręczane najbliższym zaproszenia na komunię. Elegancki papier, dostosowane do okazji grafiki i stylowa czcionka sprawiają, że jest to produkt, który chętnie umieścimy w pamiątkowym albumie. Szykując oprawę przyjęcia komunijnego, można także pokusić się o ozdobienie sali papierowymi plakatami,balonikami czy stosownymi do okazji girlandami. Produkty tego typu dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w  internecie. Dodatkowo można jeszcze nabyć piękne obrazki na komunię, które po oprawieniu w ramki mogą zostać zawieszone na ścianie i będą stanowiły dla dziecka doskonałą pamiątkę tego ważnego wydarzenia.

Eleganckie detale na przyjęcie ślubne

Winietka i zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym / fot. zaproszenia-przemysl.pl

Winietka i zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym / fot. zaproszenia-przemysl.pl

Kolejną ważną okazją, w której wykorzystywana jest galanteria papiernicza, jest ślub i wesele. Nikt nie wyobraża sobie przecież chyba zaproszenia gości na to ważne wydarzenie za pomocą maila! Warto poświęcić trochę czasu na wybranie najpiękniejszych zaproszeń papierowych. Można wybierać z propozycji katalogowych, ale także istnieje możliwość personalizacji, czyli wybrania grafiki oraz tekstu, który pojawi się na karnecie. I nie jest to wcale skomplikowane! Nie trzeba nawet wychodzić z domu, istnieją sklepy i specjalistyczne drukarnie dostępne online takie jak na przykład Wedding-Art. Zaproszenia to tylko jeden z niewielu elementów, które można zaprojektować i nabyć zza własnego biurka. Planując idealny wystrój sali weselnej coraz częściej obok standardowych girland czy balonów, dba się o to,aby wszystkie detale stanowiły zgraną całość. Na stołach pojawiają się winietki z nazwiskami siedzących tam gości, na butelkach z alkoholem mocowane są stylizowane zawieszki. Oprócz tego goście otrzymują eleganckie menu ślubne. W przypadku naprawdę dużych wesel można też zamówić pasujące do reszty plany stołów. Umieszczone przy wejściu na salę weselną pozwalają zorientować się, gdzie kto ma usiąść. Dodatkowymi elementami pojawiającymi się coraz częściej na ślubach i weselach są różnorodne podziękowania dla gości weselnych opatrzone stosownym tekstem. Takie drobiazgi na pewno będą miłą niespodzianką dla obdarowywanych i pozostaną na długo zachowaną pamiątką wyjątkowego wydarzenia, która nawet po latach będzie budziła miłe wspomnienia.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%