17:07 / 08.03.2014

Poniedziałek dla kinomaniaka

Poniedziałek dla kinomaniaka

fot. nadesłane

Czy wiesz już, że w każdy poniedziałek bilety na wszystkie filmy do Kina Światowid kosztują tylko 11 zł? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu. Wszystko w ramach akcji Tanie poniedziałki.

Ceny biletów w Kinie Światowid należą do najniższych w Polsce. Ceny poniedziałkowych biletów stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Akcja trwa od grudnia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

W poniedziałki w Kinie Światowid wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację. W najbliższy poniedziałek, 10 marca w Światowidzie, w repertuarze będzie dramat wojenny „Kamienie na szaniec” - nakręcony na podstawie kultowej powieści Aleksandra Kamińskiego. Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia... Trzech młodych przyjaciół – Zośka, Rudy i Aleks młodzi maturzyści planują rozpocząć dorosłe życie. Ich plany burzy wybuch II wojny światowej. Nagrodzony Oscarem za najlepszy scenariusz, film „Ona” Spike’a Jonze to opowieść o samotnym pisarzu, który pewnego dnia instaluje na komputerze nowoczesny system, który poznaje potrzeby użytkownika, by móc je jak najlepiej zaspokajać. Okazuje się, że komputerowy systemem rozumie go lepiej niż jakikolwiek człowiek. Na ekranie również thriller, który wywołał wiele zamieszania na słynnym festiwalu w Cannes. Pierwszy od ponad 30 lat holenderski film, który zyskał nominację do Złotej Palmy. Film „Borgman”, o włóczędze wkraczającym do domu rodziny z wyższej klasy i zmieniającym życie jej członków w psychologiczny koszmar,

Dla najmłodszych nie zabraknie animacji - film twórców „Jak ukraść księżyc” i „Epoki lodowcowej 4”, kosmiczna zabawa w stylu „Potwory kontra obcy” – „Rodzinka nie z tej Ziemi”.

Uwaga! Kino Światowid zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.

Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%