› bieżące
14:12 / 14.06.2013

Popisy Roczne w Zespole Szkół Muzycznych w Elblągu

Popisy Roczne w Zespole Szkół Muzycznych w Elblągu

fot. Bartłomiej Ryś/elblag.net

Wczorajszy wieczór w Zespole Szkół Muzycznych był ważny zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Po całorocznej nauce młodzi artyści zaprezentowali się przed widzami w Sali Koncertowej swojej szkoły.

To wydarzenie stało się już tradycją. Szkoły muzyczne każdego roku organizują koncerty podsumowujące rok szkolny. Takie koncerty nazywane są „popisami”. Również ZPSM w Elblągu takie występy zorganizował.

Widzowie tłumnie przybyli na to widowisko. Na Sali Koncertowej zasiedli rodzice, osoby blisko związane ze szkołą muzyczną oraz osoby, które być może w przyszłości zostaną uczniami popularnie nazywanego „muzyka”.

A same występy? Cóż, szkoła ta słynie w Elblągu z niesłychanie wysokiego poziomu nauczania, więc na scenie – to oczywiste – było widać. Z całą pewnością można stwierdzić: rosną nam młode talenty w naszym mieście. Na twarzy uczniów było widać olbrzymi stres przed każdym występem, lecz niekiedy i pełny „luz” oraz oddanie się swojej pasji. W tym przypadku – instrumentom muzycznym.

Życzymy kolejnych sukcesów zarówno szkole w wychowywaniu swoich podopiecznych jak i przede wszystkim uczniom, aby starali się być jeszcze lepsi, niż dotychczas.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 11