› konkursy
10:13 / 05.02.2013

Poradnik pozytywnego myślenia w Kinie na Obcasach. Bilet dla...?

Poradnik pozytywnego myślenia w Kinie na Obcasach. Bilet dla...?

Dziś 5 lutego  panie, które chcą obejrzeć "Poradnik pozytywnego myślenia" proszone są do Kina na Obcasach. Można było wygrać jedno podwójne zaproszenie. Aby je wygrać należało przesłać swoje życiowe motto. 

Na konkurs wpłynęły cztery zgłoszenia, spośród których wybraliśmy najciekawsze, Autorką zwycięskiego motta jest Pani Dorota Broczkowska, a brzmi ono następująco: "Płyń zawsze pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci". Potwierdzenie o wygranej wysłaliśmy mailem.
 
Opis filmu:
Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom, oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). 
Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany (Jennifer Lawrence).
 
Start: godz. 20.00.
 
Partnerzy cyklu Kina na obcasach:
LANCIA YPSILON
Producent stylowego, miejskiego samochodu Lancia Ypsilon.  Lancia Ypsilon – samochód zaprojektowany z myślą o kobietach przez najlepszych włoskich stylistów, produkowany w najlepszej polskiej fabryce w Tychach. Zapraszamy do autoryzowanych dealerów Lancia w całej Polsce.
 
KINDER BUENO
Kinder Bueno, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno …
 
L’OCCITANE
 
THALGO 
Plan wieczoru podczas najbliższego Kina Na Obcasach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/ 
5
0
oceń tekst 5 głosów 100%