› policja
09:50 / 01.10.2013

Poranny wypadek na ulicy Fromborskiej

Poranny wypadek na ulicy Fromborskiej

fot. Konrad Kosacz

Dzisiejszego poranku kierowca daewoo nexia z pewnością nie zaliczy do udanych. Około godziny 7:30 na ul. Fromborskiej spowodował niebezpiecznie wyglądający wypadek. Najechał na tył autobusu komunikacji miejskiej i wyniku zdarzenia trafił do szpitala. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

- Kierujący samochodem osobowym jadąc od strony Elbląga ulicą Fromborską w stronę Krasnego Lasu, w wyniku swojej nieuwagi na drodze najechał na tył autobusu. Jedna osoba została ranna - powiedział nam na miejscu wypadku policjant elbląskiej drogówki. Kierowca osobówki doznał obrażeń głowy (uderzył w szybę) i klatki piersiowej, dlatego służby ratunkowe przewiozły go do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W chwili wypadku autobusem linii nr 12 podróżowało około 30 osób, jednak na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak podkreślił funkcjonariusz policji kierowca daewoo nexia tak tłumaczył swoją nieuwagę: "byłem zajęty ustawianiem radioodtwarzacza w swoim samochodzie i nie zauważyłem wyjeżdżającego z przystanku autobusu".

Ruch na drodze był dość mocno utrudniony, odbywał się wahadłowo.
 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Powiązane artykuły

Nocne wyścigi samochodowe w Elblągu. Mieszkańcy zbulwersowani

12.09.2013 komentarzy 12

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, radny SLD Ryszard Klim poruszył kwestię organizowania wyścigów na ulicach Elbląga. Droga bez zakrętów,...

Groźna kolizja na ulicy Fromborskiej

26.09.2013 komentarzy 2

Na ulicy Fromborskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Według wstępnych ustaleń kierowca autobusu komunikacji miejskiej nie zachował należytej...

Zdjęcia ilość zdjęć 13