› zapowiedzi
09:03 / 03.10.2019

Porozmawiajmy o przyszłości Elbląga

Porozmawiajmy o przyszłości Elbląga

fot. archiwum elblag.net


Zależy Ci na przyszłości naszego miasta? A może widzisz potrzebę zmian lub dostrzegasz szanse rozwoju? Jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów oraz idei na to jak powinien wyglądać Elbląg przyszłości? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

W imieniu Prezydenta Elbląga zapraszamy na konsultacje społeczne. Chcemy w gronie osób zainteresowanych rozwojem miasta porozmawiać, wymienić się pomysłami i spostrzeżeniami.

Zależy nam na opinii mieszkańców, ponieważ Elbląg to Wy. Chcemy usłyszeć, co Waszym zdaniem warto zmienić, ulepszyć, poprawić. Jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania? Jak Wam się dzisiaj żyje w Elblągu? Jak chcielibyście żyć za kilka lub kilkanaście lat? Czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców, turystów, przedsiębiorców, inwestorów? Co można zrobić lepiej, a co inaczej, aby Elbląg stał się silną i rozpoznawalną marką?

Każde miasto tworzą jego mieszkańcy. Pamiętaj, masz wpływ na to jaki będzie Elbląg przyszłości.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje społeczne organizowane w ramach tworzenia Stadium rozwoju marki miasta Elbląg w kontekście potencjału całego regionu na lata 2020-2030: środa, 9 października godz. 17, Sala Koncertowa Ratusza Staromiejskiego.

Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%